Ładuję

PATRONAT

CS SUPERLIGA 2022

Wyniki 1 kolejka, niedziela 10 kwietnia:
Aquapark Szarża – Aseko Orzeł 75-83
Drwęca Kaszczorek – TSŻ Toruń 64-92
Autojazda Mustang – MS Śląsk 97-62
Wyniki 2 kolejka, niedziela 24 kwietnia:
Aseko Orzeł – Drwęca  105-54
TSŻ Toruń – Autojazda Mustang 84-71
MS Śląsk – Aquapark Szarża 65-90
Wyniki 3 kolejka, niedziela 8 maja:
MS Śląsk – TSŻ Toruń 69-86
Aquapark Szarża – Drwęca 98-54
Aseko Orzeł – Autojazda Mustang 83-71
Wyniki 4 kolejka, niedziela 15 maja:
Drwęca – MS Śląsk 68-88
Aquapark Szarża-Autojazda Mustang 79-78
Aseko Orzeł-TSŻ Toruń 91-66
Wyniki 5 kolejka, niedziela 15 maja:
TSŻ Toruń – Aquapark Szarża 84-71
Aseko Orzeł – MS Śląsk 105-55
Autojazda Mustang – Drwęca 94-83
Wyniki 6 kolejka, sobota 21 maja:
Aseko Orzeł – Aquapark Szarża 84-75
Wyniki 6 kolejka, niedziela 5 czerwca:

TSŻ Toruń – Drwęca Kaszczorek 92-66
MS Śląsk – Autojazda Mustang 75-83

7 runda spotkań, niedziela 12 czerwca:
Drwęca – Aseko Orzeł
15:o0 Aquapark Szarża-MS Śląsk
Autojazda Mustang – TSŻ Toruń

CS 1 LIGA 2022

Wyniki 1 kolejka, niedziela 10.04:
ZKS ZG – OS INFORNET.eu  66-93
Szarża II – LKS Szawer 46-111
Wyniki 2 kolejka, niedziela 24.04:
OS INFORNET.eu – Szarża II 95-65
Victoria Poczesna – ZKS ZG 100-58
Wyniki 3 kolejka, niedziela 8.05
OS INFORNET.eu-Victoria Poczesa 94-64
ZKS ZG – Szawer Leszno 66-94
Wyniki 4 kolejka, piątek 13.05:
Szarża II Wrocław – ZKS ZG 52-104
Wyniki 4 kolejka, niedziela 15.05:
Szawer Leszno-Victoria 56-0 (walkower)
Wyniki 5 kolejka, niedziela 29.05:
Victoria Poczesna – Szarża II 100-58
Omega Ostrów – Szawer Leszno 82-74
Wyniki 6 kolejka, 04-05.06:
Szawer Leszno – Szarża II 106-48
Omega Ostrów – ZKS ZG 92-66
TABELA:
1. Infornet Omega Ostrów 5 11pkt +121
2. LKS Szawer Leszno 5 9pkt +199
3. Victoria Poczesna 4 3 pkt -2
4. ZKS Zielona Góra 5 2pkt -71
4. Szarża II Wrocław 5 0pkt -247
————————————–
7 kolejka spotkań, niedziela 12 czerwca:
Szarża II Wrocław – Omega
ZKŻ ZG – Victoria Poczesna

Polub nas na Facebooku

PGE EKSTRALIGA 2022

1 runda PGE Ekstraligi:
Wyniki 08.04.br:
Włókniarz – Unia 44-46
Stal Gorzów – Motor Lublin 44-46
Wyniki 10.04.br:
Arged Malesa – ZOOLeszcz GKM 35-55
Betard Sparta – For Nature Apator 59-31
2 runda PGE Ekstraligi:
Wyniki 16.04.br.:
For Nature Apator – Arged Malesa 55-35
ZOOLeszcz GKM – Betard Sparta 49-41
Wyniki 17.04.br.:
Fogo Unia – Moje Bermudy Stal 46-44
Motor – zielona-energia Włókniarz 47-43
3 runda PGE Ekstraligi:
Wyniki 22.04.br:
Motor – ZOOleszcz GKM 57-33
Betard Sparta – Fogo Unia 44-46
Wyniki 24.04.br:
Arged Malesa – Włókniarz 24-30
Stal Gorzów – Apator Toruń 47-43
4 runda PGE Ekstraligi:
Wyniki 29.04.br:
Fogo Unia – Arged Malesa 56-34
GKM Grudziądz – Stal Gorzów 39-51
Wyniki 01.05.br:
Włókniarz – Betard Sparta 52-38
Apator Toruń – Motor Lublin 42-48
5 runda PGE Ekstraligi:
wyniki 6.05.:
Betard Sparta-Arged Malesa 54-36
Motor Lublin-Unia Leszno 58-32
wyniki 8.05.:
Stal Gorzów-Włókniarz 50-40
ZOOleszcz GKM-Apator Toruń 44-46
6 runda PGE Ekstraligi:
Wyniki 20 maja:

Arged Malesa-Motor Lublin 35-55
Włókniarz-ZOOleszcz GKM 65-25
Wyniki 8 maja:

Fogo Unia-Apator Toruń 47-43
Betard Sparta-Stal Gorzów 46-44
7 runda PGE Ekstraligi:
Wyniki 3 czerwca:
Stal – Arged Malesa 55-35
Apator Toruń – Włókniarz 48-42
Wyniki 5 czerwca:
ZOOleszcz GKM-Unia Leszno 50-40
Motor – Betard Sparta 50-40


Następne mecze:
8 runda PGE Ekstraligi:
piątek 10 czerwca:
18:00 Fogo Unia – ZOOleszcz GKM
20:30 Arged Malesa – Stal Gorzów
niedziela 12 czerwca:
16:30 Włókniarz-Apator Toruń
19:15 Betard Sparta-Motor

EKSTRALIGA U24 2022

1 runda, 26.04. wyniki:
Włókniarz – Unia 36-54
Stal Gorzów – Motor Lublin 67-21
Arged Malesa – ZOOLeszcz GKM 46-40
Sparta – KS Toruń 26-60
2 runda, 03.05. wyniki:
Motor – Włókniarz 61-29
ZOOLeszcz GKM-Sparta 45-44
KS Toruń – Arged Malesa 40-50
Unia Leszno – Stal Gorzów 51-39
3 runda, 10.05. wyniki:
Motor Lublin-ZOOleszcz GKM 45-45
WTS Sparta-Unia Leszno 39-51
Stal Gorzów-KS Toruń 42-48
4 runda, 17.05 wyniki:
Włókniarz-WTS Sparta 40-50
KS Toruń – Motor Lublin 63-27
Unia Leszno – Arged Malesa 45-45
ZOOleszcz GKM – Stal Gorzów 44-45
5 runda, 24.05 wyniki:
Stal Gorzów – Włókniarz 55-35
Motor – Unia 37-53
ZOOleszcz GKM – KS Toruń 55-35

Następne mecze:
6 runda U 24 PGE Ekstraligi:
wtorek 17.05.br, 17:00:
Włókniarz – ZOOleszcz GKM
Arged Malesa – Motor Lublin
Unia Leszno – KS Toruń

SZARŻA TV

WSPÓŁPRACA

TABELA KOŃCOWA PGE EKSTRALIGI 2021

 

CS SUPERLIGA 2021

DYWIZJA A
1. Aseko Orzeł Gniezno
2. MS Śląsk Świętochłowice
3. TSŻ Schoenberger Toruń
4. Lwy Avia Częstochowa
5. Hydro-Bud Szarża Wrocław
6. Szawer Leszno

DYWIZJA B
1. Mustang Żołędowo
2. Drwęca Kaszczorek
3. OS Infornet.eu OMEGA Ostrów Wlkp.
4. Victoria Poczesna
5. Filu-Bud Szarża II Wrocław

 

Tabela CS Superligi