PGE Ekstraliga 2019 TERMINARZ/WYNIKI,

1 kolejka 5.04.2019 i 7.04.2019

  • Falubaz Zielona Góra – Get Well Toruń 53:37
  • Włókniarz Częstochowa – Stal Gorzów 47:43
  • Unia Leszno – Betard Sparta Wrocław 50:40
  • Motor Lublin – MRGARDEN GKM Grudziądz 49:41

2 kolejka 12.04.2019 i 14.04.2019

  • Stal Gorzów – Motor Lublin 49:41
  • MRGARDEN GKM Grudziądz – Włókniarz Częstochowa 47:43
  • Get Well Toruń – Unia Leszno 42:48
  • Betard Sparta Wrocław – Falubaz Zielona Góra 49:41

3 kolejka 26.04.2019 i 28.04.2019

  • Włókniarz Częstochowa – Motor Lublin 52:38
  • Falubaz Zielona Góra – MRGARDEN GKM Grudziądz 46:44
  • Unia Leszno – Stal Gorzów 51:39
  • Betard Sparta Wrocław – Get Well Toruń 54:36

4 kolejka 3.05.2019 i 5.05.2019

  • MRGARDEN GKM Grudziądz – Betard Sparta Wrocław 50:40
  • Motor Lublin – Unia Leszno 40:50
  • Get Well Toruń – Włókniarz Częstochowa 39:51
  • Stal Gorzów – Falubaz Zielona Góra 41:49

5 kolejka 10.05.2019 i 12.05.2019

  • Falubaz Zielona Góra – Motor Lublin 54:36
  • Betard Sparta Wrocław – Stal Gorzów 42:48 (mecz rozegrany w Gorzowie)
  • MRGARDEN GKM Grudziądz – Get Well Toruń 55:35
  • Włókniarz Częstochowa – Unia Leszno 31:59

6 kolejka 24.05.2019 i 26.05.2019

  • Stal Gorzów – MRGARDEN GKM Grudziądz 51:39
  • Włókniarz Częstochowa – Betard Sparta Wrocław 41:49
  • Motor Lublin – Get Well Toruń 48:42
  • Unia Leszno – Falubaz Zielona Góra 51:39

7 kolejka 31.05.2019 i 2.06.2019

  • Betard Sparta Wrocław – Motor Lublin 47:43
  • Get Well Toruń – Stal Gorzów 49:40
  • MRGARDEN GKM Grudziądz – Unia Leszno 45:45
  • Falubaz Zielona Góra – Włókniarz Częstochowa 49:41

RUNDA REWANŻOWA

8 kolejka 7.06.2019 i 9.06.2019

  • Unia Leszno – MRGARDEN GKM Grudziądz 52:38
  • Motor Lublin – Betard Sparta Wrocław 42:48
  • Stal Gorzów – Get Well Toruń 49:41
  • Włókniarz Częstochowa – Falubaz Zielona Góra 51:39

9 kolejka 21.06.2019 i 23.06.2019

  • MRGARDEN GKM Grudziądz – Stal Gorzów 51:38
  • Get Well Toruń – Motor Lublin 37:53
  • Betard Sparta Wrocław – Włókniarz Częstochowa 56:34
  • Falubaz Zielona Góra – Unia Leszno 43:47

10 kolejka 28.06.2019 i 30.06.2019

  • Unia Leszno – Włókniarz Częstochowa 57:33
  • Get Well Toruń – MRGARDEN GKM Gurdziądz 44:46
  • Betard Sparta Wrocław – Stal Gorzów 58:32
  • Motor Lublin – Falubaz Zielona Góra 41:49

11 kolejka 26.07.2019 i 28.07.2019

  • Unia Leszno – Motor Lublin 51:39
  • Włókniarz Częstochowa – Get Well Toruń 52:38
  • Betard Sparta Wrocław – MRGARDEN GKM Grudziądz 51:38
  • Falubaz Zielona Góra – Stal Gorzów 57:33

12 kolejka 2.08.2019 i 4.08.2019

  • MRGARDEN GKM Grudziądz – Falubaz Zielona Góra 44:46
  • Motor Lublin – Włókniarz Częstochowa 45:45
  • Get Well Toruń – Betard Sparta Wrocław 41:49
  • Stal Gorzów – Fogo Unia Leszno 46:44

13 kolejka 9.08.2019 i 11.08.2019

  • Włókniarz Częstochowa – MRGARDEN GKM Grudziądz 52:38
  • Fogo Unia – Get Well Toruń 64:26
  • Motor Lublin – Stal Gorzów 50:40
  • Falubaz Zielona Góra – Betard Sparta Wrocław 44:46

14 kolejka 23.08.2019 i 25.08.2019

  • Stal Gorzów – Włókniarz Częstochowa 45:45
  • MRGARDEN GKM Grudziądz – Motor Lublin 52:38
  • Get Well Toruń – Falubaz Zielona Góra 46:44
  • Betard Sparta Wrocław – Unia Leszno 35:55

półfinały pierwsze mecze, 1 września

  • Włókniarz Częstochowa – Unia Leszno 38:52
  • Falubaz Zielona Góra – Betard Wrocław 47:43

półfinały mecze rewanżowe, 8 września

  • Unia Leszno – Włókniarz Częstochowa 52:38
  • Betard Wrocław – Falubaz Zielona Góra 56:34

Finał:

  • 13 września: Betard Sparta Wrocław – Unia Leszno 43:47
  • 22 września: Unia Leszno – Betard Wrocław – 59:31

Mecz o trzecie miejsce:

  • 15 września: Włókniarz Częstochowa – Falbaz Zielona Góra 57:33
  • 22 września: Falubaz Zielona Góra – Włókniarz Częstochowa 45:44

Kolejność po fazie zasadniczej sezonu 2019