SKŁADY DRUŻYN PGE EKSTRALIGI W SEZONIE 2021:

Fogo Unia Leszno

Imię i nazwiskoKrajRok urodzeniaŚrednia biegowa w 2020 roku
Jason DoyleAustralia19852,000
Janusz KołodziejPolska19841,870
Jaimon Lidsey(U24)Australia19991,787 i 2,440 (2. liga)
Piotr PawlickiPolska19942,000
Emil SayfutdinovRosja19892,523
Szymon Szlauderbach (U24)Polska19991,000 i 1,792 (2. liga)
Juniorzy:
Kacper PludraPolska20023,00 (nkl.) i 1,304 (2. liga)
Damian RatajczakPolska2005
Krzysztof SadurskiPolska20030,846 (2. liga)
Hubert ŚcibakPolska20030,200 (2. liga – nkl.)

Menedżer: Piotr Baron

Moje Bermudy Stal Gorzów

ZawodnikKrajRok urodzeniaŚrednia biegowa w 2020 roku
Marcus Birkemose (U24)Dania20032,225 (2. liga)
Rafał Karczmarz (U24)Polska19991,105
Linus SundstroemSzwecja19901,130 (1. liga – nkl.)
Anders ThomsenDania19941,976
Szymon WoźniakPolska19931,562
Martin VaculikSłowacja19902,202
Bartosz ZmarzlikPolska19952,430
Juniorzy:
Kamil PytlewskiPolska2003
Wiktor JasińskiPolska20000,585 i 2,077 (2. liga – nkl.)
Kamil NowackiPolska20000,614

Trener: Stanisław Chomski

Betard Sparta Wrocław

Imię i nazwiskoKrajRok urodzeniaŚrednia biegowa w 2020 roku
Daniel Bewley (U24)Wielka Brytania19991,240 (nkl.)
Gleb Czugunow (U24)Polska19991,765
Maciej JanowskiPolska19912,160
Artiom ŁagutaRosja19902,480
Tai WoffindenWielka Brytania19902,169
Juniorzy:
Bartosz CurzytekPolska2003
Michał CurzytekPolska20020,586 (nkl.)
Przemysław LiszkaPolska20000,826 (nkl.)
Mateusz PaniczPolska20040,480 (2. liga)

 Trener: Dariusz Śledź

RM Solar Falubaz Zielona Góra

Imię i nazwiskoKrajRok urodzeniaŚrednia biegowa w 2020 roku
Patryk DudekPolska19921,890
Max FrickeAustralia19961,554
Jan Kvech (U24)Czechy20010,000 (nkl.)
Vaclav MilikCzechy19931,226
Damian Pawliczak (U24)Polska19991,263 (nkl.) i 1,923 (2. liga – nkl.)
Piotr ProtasiewiczPolska19751,779
Mateusz Tonder (U24)Polska19991,182 i 1,417 (2. liga – nkl.)
Matej ZagarSłowenia19832,069
Juniorzy:
Fabian RagusPolska2003
Nile TufftPolska2001
Jakub OsyczkaPolska20001,235 (2. liga – nkl.)

 Trener: Piotr Żyto 

Eltrox Włókniarz Częstochowa

Imię i nazwiskoKrajRok urodzeniaŚrednia biegowa w 2020 roku
Jonas Jeppesen (U24)Dania19881,944 (1. liga – nkl.)
Fredrik LindgrenSzwecja19851,892
Leon MadsenDania19882,206
Bartosz Smektała (U24)Polska19981,863
Kacper WorynaPolska19961,514
Juniorzy:
Patryk KowalikPolska2003
Bartłomiej KowalskiPolska20020,00 (nkl.) i 1,654 (2. liga)
Kamil KrólPolska2003
Jakub MartyniakPolska2002
Jakub MiśkowiakPolska20011,609
Mateusz ŚwidnickiPolska20011,114

Trener: Piotr Świderski

Motor Lublin

Imię i nazwiskoKrajRok urodzeniaŚrednia biegowa w 2020 roku
Krzysztof BuczkowskiPolska19861,098
Jarosław HampelPolska19821,849
Mark Karion (U24)Rosja2000
Dominik Kubera (U24)Polska19991,890
Dawid LampartPolska19901,482 (1. liga) i 2,043 (2. liga)
Mikkel MichelsenDania19942,000
Grigorij ŁagutaRosja19842,157
Juniorzy:
Jakub BanuchaPolska2002
Mateusz CierniakPolska20021,755 (1. liga) i 1,500 (2. liga – nkl.)
Wiktor FirmugaPolska2002
Kacper GosikPolska2002
Wiktor LampartPolska20011,041
Radosław PyrchlaPolska2004
Jan RachubikPolska2004
Jakub SzpytmaPolska2002
Maksymilian ŚledźPolska2002

Trener: Maciej Kuciapa

ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM Grudziądz

Imię i nazwiskoKrajRok urodzeniaŚrednia biegowa w 2020 roku
Kenneth BjerreDania19841,786
Krzysztof KasprzakPolska19841,244
Norbert Krakowiak (U24)Polska19991,566
Roman Lachbaum (U24)Rosja19980,667 (nkl.)i 1,750 (2. liga – nkl.)
Przemysław PawlickiPolska19911,024
Nicki PedersenDania19772,057
Juniorzy:
Mateusz BartkowiakPolska20030,000 (nkl.)
Damian LotarskiPolska20010,407 (nkl.)
Kacper ŁobodzińskiPolska20040,100 (nkl.)
Denis ZielińskiPolska20020,200 (nkl.)

Trener: Janusz Ślączka

eWinner Apator Toruń

ZawodnikKrajRok urodzeniaŚrednia biegowa w 2020 roku
Chris HolderAustralia19871,746 i 2,300 (1. liga)
Jack HolderAustralia19962,052 i 2,625 (1. liga)
Robert Lambert (U24)Wielka Brytania19981,838
Paweł Łaguta (U24)Rosja2000
Adrian MiedzińskiPolska19851,241 i 1,889 (1. liga)
Tobiasz MusielakPolska19932,121 (1. liga)
Paweł PrzedpełskiPolska19951,579
Juniorzy:
Jakub JanikPolska2000
Kamil MarciniecPolska20010,658 (1. liga)
Aleks RydlewskiPolska20020,000 (1. liga – nkl.)
Justin StolpPolska20010,000 (1. liga – nkl.)
Krzysztof LewandowskiPolska2005
Karol ŻupińskiPolska20021,255 (1. liga)

 Menedżer: Tomasz Bajerski