RokGospodarzZŁOTOSREBROBRĄZ
1995CzęstochowaDamian WoźnyEurex LesznoJacek WojciechowskiEurex LesznoKrzysztof DłużyńskiEurex Leszno
1996LesznoDamian WoźnyEurex LesznoMarcin SzwajorekPolonia PiłaŁukasz KokottGKS Orzeł Gniezno
1997LesznoDamian WoźnyEurex LesznoMarcin PukGKS Orzeł GnieznoŁukasz KokottGKS Orzeł Gniezno
1998WrocławŁukasz KokottGKS Orzeł GnieznoPrzemysław KwapichGKS Orzeł GnieznoMarcin SzwajorekPolonia Piła
1999RawiczMarcin SzymańskiTMSM Sparta WrocławDamian WoźnyEurex/Szawer LesznoKarol WłodarczykRKS Pavart Rawicz
2000GnieznoKarol SzymańskiBydgoszczPaweł KozłowskiGKS Orzeł GnieznoPrzemysław KwapichGKS Orzeł Gniezno
2001Cykl GPDamian WoźnyLKS Szawer LesznoKarol SzymańskiBTS „Speedrower” BydgoszczŁukasz KokottGKS Orzeł Gniezno
2002Cykl GPDamian WoźnyLKS Szawer LesznoDamian ZarębaBTS „Speedrower” BydgoszczŁukasz KokottGKS Orzeł Gniezno
2003Cykl GPŁukasz KokottGKS Orzeł GnieznoDamian WoźnyLKS Szawer LesznoRobert BedraBTS „Speedrower” Bydgoszcz
2004Cykl GPMarcin SzymańskiLKS Szawer LesznoDamian ZarębaBTS „Speedrower” BydgoszczMateusz SzymczakLKS Szawer Leszno
2005Cykl GPMarcin SzymańskiLKS Szawer LesznoPrzemysław KwapichLKS Szawer LesznoMarcin SkowronekLKS Szawer Leszno
2006Cykl GPMaciej GanczarekLKS Szawer LesznoMarcin SzymańskiLKS Szawer LesznoRafał DulińskiTSŻ Toruń
2007LesznoMarcin SzymańskiLKS Szawer LesznoMarcin ParadzińskiTSŻ ToruńRadosław HandkeLKS Szawer Leszno
2008BydgoszczMarcin SzymańskiLKS Szawer LesznoMarcin KołataPKS Wiraż Ostrów WielkopolskiRafał DulińskiTSŻ Toruń
2009LesznoMarcin SzymańskiLKS Szawer LesznoMaciej GanczarekLKS Szawer LesznoRafał DulińskiTSŻ Toruń
2010Cykl GPMaciej GanczarekZKS Zielona GóraMarcin SzymańskiZKS Zielona GóraRafał DulińskiTSŻ Toruń
2011ToruńMaciej GanczarekLKS Szawer LesznoŁukasz NowackiBTS „Speedrower” BydgoszczMarcin SzymańskiLKS Szawer Leszno
2012LesznoMarcin SzymańskiLKS Szawer LesznoMaciej GanczarekLKS Szawer LesznoArkadiusz SzymańśkiGKS Orzeł Gniezno
2013BydgoszczMarcin SzymańskiLKS Szawer LesznoBartosz GrabowskiPKS Wiraż Ostrów WielkopolskiMarcin KołataPKS Wiraż Ostrów Wielkopolski
2014ToruńBartosz GrabowskiPKS Wiraż Ostrów WielkopolskiAdam BożejewiczTSŻ ToruńPaweł CegielskiTSŻ Toruń
2015CzęstochowaMarcin SzymańskiLwy CzęstochowaMarcin ParadzińskiTSŻ ToruńBartosz GrabowskiPKS Wiraż Ostrów Wielkopolski
2016ŚwiętochłowiceSzymon KowalczykPKS Wiraż Ostrów WielkopolskiMarcin SzymańskiLwy CzęstochowaAdam BożejewiczTSŻ Toruń
2017Ostrów Wlkp.Bartosz GrabowskiTSŻ ToruńRemigiusz BurchardtTSŻ ToruńMarcin SzymańskiLwy Częstochowa
2018ToruńBartosz GrabowskiLKS Szawer LesznoDawid BasMS Śląsk ŚwiętochłowiceKamil BielicaMS Śląsk Świętochłowice
2019ŚwiętochłowiceJakub KościechaTSŻ ToruńMateusz PacekMS Śląsk ŚwiętochłowiceMarcin SzymańskiLwy Częstochowa
2020GnieznoŁukasz ŁanieckiKS Aseko Orzeł GnieznoMarcin KołataMS Śląsk ŚwiętochłowiceRemigiusz BurchardtTSŻ Toruń

Klasyfikacja medalowa IMP:

MscZawodnikZŁOTOSREBROBRĄZSuma
1Marcin Szymański93214
2Damian Woźny52 7
3Maciej Ganczarek32 5
4Bartosz Grabowski3115
5Łukasz Kokott2 46
6Karol Włodarczyk1 12
7Szymon Kowalczyk1  1
8Przemysław Kwapich 213
9Damian Zaręba 2 2
10Marcin Paradziński 2 2
11Marcin Szwajorek 112
12Marcin Kołata 112
13Adam Bożejewicz 112
14Jacek Wojciechowski 1 1
15Marcin Puk 1 1
16Paweł Kozłowski 1 1
17Karol Szymański 1 1
18Łukasz Nowacki 1 1
19Remigiusz Burchardt 1 1
20Dawid Bas 1 1
21Rafał Duliński  44
22Krzysztof Dłużyński  11
23Robert Bedra  11
24Mateusz Szymczak  11
25Marcin Skowronek  11
26Radosław Handke  11
27Arkadiusz Szymański  11
28Paweł Cegielski  11
29Kamil Bielica  11

Klasyfikacja medalowa IMP – drużynowa

MscKlubZŁOTOSREBROBRĄZSuma
1Eurex / Szawer Leszno157527
2GKS Orzeł Gniezno23611
3PKS Wiraż Ostrów Wlkp.2226
4TSŻ Toruń14611
5MiPo / BTS „S” Bydgoszcz1416
6Lwy Częstochowa1113
7ZKS Zielona Góra11 2
8TMSM Sparta Wrocław1  1
9Polonia Piła 112
10MS Śląsk Świętochłowice 112
11RKS Pavart Rawicz  11