TERMINARZ/WYNIKI:

CZERWIEC

21 nd DMP – runda 1

15:00 Żołędowo – Świętochłowice 60 – 88
12:00 Poczesna – Leszno 56 – 76
12:00 Gniezno – Ostrów 94 – 54
15:30 Toruń – Częstochowa 73 – 74
13:00 Kaszczorek – Częstochowa 58 – 84

**************************************************

28 nd DMP – runda 2

13:00 Częstochowa – Gniezno 77 – 72
16:30 Świętochłowice – Poczesna 98 – 52
13:30 Leszno – Żołędowo 87 – 60
14:00 Ostrów – Toruń 61 – 87
16:30 Ostrów – Kaszczorek 85 – 62

LIPIEC

05 nd DMP – runda 3

11:00 Ostrów – Częstochowa 55 – 90
14:00 Poczesna – Żołędowo 63 – 85
12:00 Gniezno – Świętochłowice 75 – 72
14:00 Toruń – Leszno 78 – 62
16:00 Kaszczorek – Leszno 59 – 89

**************************************************

12 nd DMP – runda 4

13:00 Częstochowa – Poczesna 89 – 60
16:00 Świętochłowice – Ostrów 95 – 53
13:30 Leszno – Gniezno 71 – 76

DMP – runda 8

16:00 Toruń – Kaszczorek 89 – 61

**************************************************

18 sb

przełożony z 12.07 mecz 4 rundy DMP:

17:00 Żołędowo – Kaszczorek 88 – 62

**************************************************

19 nd

przełożony z 12.07 mecz 4 rundy DMP:

16:00 Żołędowo – Toruń 76 – 65

SIERPIEŃ

16 nd DMP – runda 5

18:00 Ostrów – Leszno 63 – 85
13:00 Częstochowa – Świętochłowice 67 – 81
18:00 Gniezno – Żołędowo 87 – 58
16:00 Toruń – Poczesna 94 – 55
13:00 Kaszczorek – Poczesna 76 – 72

**************************************************

23 nd DMP – runda 6

16:00 Żołędowo – Ostrów 82 – 67
12:00 Poczesna – Gniezno 58 – 88
16:00 Leszno – Częstochowa 85 – 65
16:00 Świętochłowice – Toruń 76 – 72
14:00 Świętochłowice – Kaszczorek 91 – 56

WRZESIEŃ

06 nd DMP – runda 7

13:00 Ostrów – Poczesna 75 – 75
15:00 Częstochowa – Żołędowo 86 – 62
15:00 Świętochłowice – Leszno 82 – 64
15:00 Gniezno – Toruń 80 – 67
12:30 Gniezno – Kaszczorek 96 – 53

**************************************************

13 nd DMP – PLAY-OFF: pierwsze mecze półfinałowe

12:00 Gniezno – Leszno 79 – 70
13:00 Częstochowa – Świętochłowice 71 – 75

**************************************************

20 nd DMP – PLAY-OFF: rewanżowe mecze pófinałowe

16:00 Świętochłowice – Częstochowa 81 – 66
11:00 Leszno – Gniezno 69 – 79

PAŹDZIERNIK

04 nd DMP – PLAY-OFF: pierwsze mecze finałowe

13:00 Leszno – Częstochowa 74 – 75
16:00 Gniezno – Świętochłowice 77 – 69

**************************************************

11 nd DMP – PLAY-OFF: rewanżowe mecze finałowe

13:00 Częstochowa – Leszno 78 – 70
16:00 Świętochłowice – Gniezno 82 – 67