Betard Sparta Wrocław

Rok założenia: 1950
Barwy: żółto-czerwone
Długość toru: 352 m
Rekord toru: 60,06 s (Tai Woffinden 16.08.2020)
Prezes: Andrzej Rusko
Trener/Manager: Dariusz Śledź, Greg Hancock
Adres stadionu: Stadion Olimpijski,
al. Paderewskiego 35, 51-612 Wrocław
Medale DMP: 5 złotych, 10 srebrnych, 10 brązowych (6 miejsce)

Seniorzy:
Maciej Janowski (ur. 1991)
Tai Woffinden (Wielka Brytania) (ur. 1990)
Artiom Łaguta (Rosja) (ur.1990) – wykluczony

U24:
Gleb Czugunow (Polska) (ur. 1999)
Daniel Bewley (Wielka Brytania) (ur. 1999)
Francis Gust (Łotwa) (ur. 2003)
Przemysław Liszka (ur. 2000) 

Juniorzy:
Michał Curzytek (ur. 2002) 
Bartosz Curzytek (ur. 2003)
Bartłomiej Kowalski (ur. 2002)
Mateusz Panicz (ur. 2004)
Dawid Rybak (ur. 2004)
Jakub Wiatrowski (ur. 2004)

Motor Lublin

Rok założenia: 1962
Barwy: żółto-biało-niebieskie
Długość toru: 382 m
Rekord toru: 65,16 s (Maksym Drabik, 22.06.2019)
Prezes: Jakub Kępa
Menedżer: Jacek Ziółkowski
Trener: Maciej Kuciapa
Adres stadionu: Stadion Miejski MOSiR Bystrzyca
Al. Zygmuntowskie 5, 20-101 Lublin
Medale DMP: 2 srebrne (16 miejsce)

Seniorzy:
Grigorij Łaguta (Rosja) (ur. 1984) – wykluczony
Jarosław Hampel (ur. 1982)
Mikkel Michelsen (Dania) (ur. 1994)

U24:
Dominik Kubera (ur. 1999)
Maksym Drabik (ur. 1998)
Mark Karion (Rosja) (ur. 2000) – wykluczony
Marius Hillebrand (Niemcy) (ur. 2000)
Jakub Valkovič (Słowacja) (ur. 1999)
Sebastian Kössler (Austria) (ur. 2005)
Miran Praznik (Słowenia) (ur. 2003)

Juniorzy:
Mateusz Cierniak (ur. 2002)
Wiktor Lampart (ur. 2001)
Wiktor Firmuga (ur. 2002)
Mikołaj Świętochowski (ur. 2001)
Jan Rachubik (ur. 2005)
Jakub Szpytma (ur. 2002)
Maksymilian Śledź (ur. 2002)
Jan Młynarski (ur. 2006)
Kacper Gosik (ur. 2003)
Jakub Banucha (ur. 2002)
Radosław Pyrchla (ur. 2004)

Moje Bermudy Stal Gorzów

Rok założenia: 1947
Barwy: żółto-niebieskie
Długość toru: 329 m
Rekord toru: 58,00 s (Niels K. Iversen 13.05.2012)  
Prezes: Marek Grzyb
Trener: Stanisław Chomski
II trener: Piotr Paluch
Adres stadionu: Stadion im. Edwarda Jancarza
ul. Śląska, 66-400 Gorzów
Medale DMP: 9 złotych, 14 srebrnych, 6 brązowych (3 miejsce)

Seniorzy:
Martin Vaculik (Słowacja) (ur.1990)
Marcus Birkemose (Dania) (ur. 2003) – U24
Anders Thomsen (Dania) (ur. 1994)
Szymon Woźniak (ur. 1993)
Bartosz Zmarzlik (ur. 1995)

U24:
Wiktor Jasiński (ur. 2000) 
Patrick Hansen (Dania) (ur. 1998)
Kamil Nowacki (ur. 2000)
Mathias Pollestad (Norwegia) (ur. 2004)
Timi Salonen (Finlandia) (ur. 2001)
Anders Rowe (Wielka Brytania) (ur. 2002)
Daniel Klíma (Czechy) (ur. 2002)

Juniorzy:
Mateusz Bartkowiak (ur. 2003)
Kamil Pytlewski (ur. 2003) 
Oskar Paluch (ur. 2006)
Oskar Hurysz (ur. 2005)
Oliwier Ralcewicz (ur. 2005)
Alan Szczotka (ur. 2001)

Fogo Unia Leszno

Rok założenia: 1938
Barwy: biało-niebieskie
Długość toru: 346 m
Rekord toru: 58.53 s (Przemysław Pawlicki 02.06.2013)
Prezes: Piotr Rusiecki
Menedżer: Piotr Baron
II trener: Roman Jankowski
Adres stadionu: Stadion im. Alfreda Smoczyka
ul. Strzelecka 7
64-100 Leszno
Medale DMP: 18 złotych, 8 srebrnych, 7 brązowych (1 miejsce)

Seniorzy:
Janusz Kołodziej (ur. 1984) 
Jason Doyle (Australia) (ur. 1985)
Piotr Pawlicki (ur. 1994)
David Bellego (Francja) (ur. 1993)

U24:
Jaimon Lidsey (Australia) (ur. 1999)
Keynan Rew (Australia) (ur. 2003)

Juniorzy:
Kacper Pludra (ur. 2002)
Damian Ratajczak (ur. 2005)
Hubert Jabłoński (ur. 2006)
Hubert Ścibak (ur. 2003)
Antoni Mencel (ur. 2005)
Maksym Borowiak (ur. 2005)
Olivier Buszkiewicz (ur. 2004)
Tobiasz Musielak (ur. 2006)
Maksym Borowiak (ur. 2005)

Eltrox Włókniarz Częstochowa

Rok założenia: 1946
Barwy: biało-zielone
Długość toru: 359 m
Rekord toru: 62,16 s (Martin Vaculík 07.08.2020)
Prezes: Michał Świącik
Trener/Manager: Lech Kędziora
Adres stadionu: Arena zielona-energia.com
ul. Olsztyńska 123/127
42-200 Częstochowa
Medale DMP: 4 złote, 3 srebrne, 6 brązowych (8 miejsce)

Seniorzy:
Kacper Woryna (ur. 1996)
Fredrik Lindgren (Szwecja) (ur. 1985)
Leon Madsen (Dania) (ur. 1988)
Rune Holta (ur. 1973) – „kontrakt warszawski”

U24:
Bartosz Smektała (ur. 1998)  
Jonas Jeppesen (Dania) (ur. 1998)
Jordan Jenkins (Wielka Brytania) (ur. 2001)
Andriej Rozaliuk (Ukraina) (ur. 2000)
Maksim Sirotkin (Rosja) (ur. 2005) – wykluczony
Mitch Cluff (Australia) (ur. 2000)

Juniorzy:
Jakub Martyniak (ur. 2002)
Jakub Miśkowiak (ur. 2001)
Patryk Kowalik (ur. 2003)
Kamil Król (ur. 2003)
Mateusz Świdnicki (ur. 2001)
Kajetan Kupiec (ur. 2005)

eWinner Apator Toruń

Rok założenia: 1962
Barwy: żółto-niebiesko-białe
Długość toru: 318 m
Rekord toru: 56,50 s (Jack Holder 20.08.2017)
Prezes: Ilona Termińska
Menadżer: Krzysztof Gałańdziuk
Adres stadionu: Motoarena Toruń im. Mariana Rosego
ul. Pera Jonssona 7
87-100 Toruń
Medale DMP: 4 złote, 7 srebrnych, 7 brązowych (7 miejsce)

Seniorzy:
Emil Sajfutdinow (Rosja) (ur. 1989) – wykluczony
Jack Holder (Australia) (ur. 1996)
Patryk Dudek (ur. 1992)
Paweł Przedpełski (ur.1995)

U24:
Jewgienij Sajdulin (Rosja) (ur. 2000) – wykluczony
Robert Lambert (W.Brytania) (ur. 1998)
Bastian Pedersen (Dania) (ur. 2006)
Petr Chlupáč (Czechy) (ur. 2002)
Zach Cook (Australia) (ur. 1999)

Juniorzy:
Karol Żupiński (ur. 2002)
Kamil Marciniec (ur. 2001) 
Krzysztof Lewandowski (ur. 2005)
Justin Stolp (ur. 2001)
Denis Zieliński (ur. 2002)
Mateusz Affelt (ur. 2006)
Patryk Krajewski (ur. 2006)
Kacper Makowski (ur. 2004)

ZOOLeszcz GKM Grudziądz

Rok założenia: 1979
Barwy: żółto-niebieskie
Długość toru: 355 m
Rekord toru: 64,86 s (Artiom Łaguta, 08.09.2020)
Prezes: Marcin Murawski
Trener/Manager: Janusz Ślączka
Adres stadionu: Stadion GKM Grudziądz
ul. Hallera 4, 86-300 Grudziądz
Medale DMP: brak

Seniorzy:
Nicki Pedersen (Dania) (ur. 1977)
Krzysztof Kasprzak (ur. 1984)
Wadim Tarasienko (Rosja) (ur. 1994) – wykluczony
Przemysław Pawlicki (ur. 1991)

U24:
Frederik Jakobsen (Dania) (ur.1998)
Norbert Krakowiak (ur. 1999)
Chris Wænnerstrøm (Dania) (ur. 2004)
Emil Breum (Dania) (ur. 2002)
Rasmus Pedersen (Dania) ur. 2004)
Nicklas Aagaard (Dania) (ur. 2006)
Jason Edwards (Wielka Brytania) (ur. 2002)

Juniorzy:
Kacper Łobodziński (ur. 2004)
Wiktor Rafalski (ur. 2005)
Seweryn Orgacki (ur. 2005)
Miłosz Wysocki (ur. 2004)
Kacper Warduliński (ur. 2006)

Arged Malesa Ostrów Wielkopolski

Rok założenia: 1948
Barwy: biało-czerwone
Długość toru: 372 m
Rekord toru:  63,05 s (Robert Miśkowiak 28.06.2009)
Prezes: Waldemar Górski
Trener: Mariusz Staszewski
Adres stadionu: Stadion Miejski w Ostrowie Wielkopolskim
ul. Piłsudskiego 64, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Medale DMP: brak

Seniorzy:
Grzegorz Walasek (ur. 1976)
Tomasz Gapiński (ur. 1982)
Oliver Berntzon (Szwecja) (ur. 1993)
Chris Holder (Australia) (ur. 1987)
Nicolai Klindt (Dania) (ur. 1988)

U24:
Matias Nielsen (Dania) (ur. 1998)
Filip Hjelmland (Szwecja) (ur. 1998)
Tim Sørensen (Dania) (ur. 2000)
Mateusz Błażykowski (ur. 2000)

Juniorzy:
Kacper Grzelak (ur. 2003)
Jakub Krawczyk (ur. 2004)
Jakub Poczta (ur. 2004) 
Sebastian Szostak (ur. 2003)