1. kolejka, 4.04 / 23.04

04.04 (16:30): EWINNER APATOR Toruń – MARWIS.PL FALUBAZ Zielona Góra 51:39
eWinner Apator: Przedpełski 11+1 (2*, 3, 0, 3, 3), J. Holder 10+2 (3, 2*, 1, 3, 1*), Miedziński 9+1 (3, w, 2, 2, 2*), Chlupac ns, Ch. Holder 10 (2, 2, 3, 1, 2), Lewandwski 4+1 (2, 2*, 0), Żupiński 2+2 (1*, 0, 1*), Lambert 5+2 (1*, 2, 1*,1).
Marwis.pl Falubaz: Kvech 1 (-, 1, -, 0, -), Dudek 13 (3, 3, 3, 3, 1, 0), Fricke 13+1 (1, 3, 2, 2*, 2, 3), Protasiewicz 5 (1, 1, 1*, 2), Zagar 4 (0, 1, 3, w, d), Ragus 3 (3, 0, 0, 0), Osyczka 0 (0, 0, -), Pawliczek 0 (0).
Bieg po biegu: 5:1 (5:1), 3:3 (8:4), 3:3 (11:7) 5:1 (16:8), 2:4 (18:12), 2:4 (20:16), 5:1 (25:17), 3:3 (28:20), 1:5 (29:25), 3:3 (33:28), 4:2 (36:30), 3:3 (39:33), 4:2 (43:35), 5:1 (48:36), 3:3 (51:39)

04.04 (19:15): FOGO UNIA Leszno – MOJE BERMUDY STAL Gorzów 42:48
Fogo Unia: Sajfutdinow 12+2 (2, 3, 2, 2*, 2, 1*), Kołodziej 5+1 (2, 1, 0, – , 2*), Lidsey 1 (0, 1, -, 0), Doyle 14+1 (3, 3, 3, 1*, 2, 2), Piotr Pawlicki 7 (0, 2, 2, w, 3), Sadurski 0 (0, 0, 0), Pludra 3 (2, 0, 1), Szlauderbach ns.
Moje Bermudy Stal: Woźniak 6 (3, 1, 1, 0, 1), Vaculik 10+1 (1*, 3, 3, 3, 0), Karczmarz 3 (1, 0, 1, 1), Zmarzlik 14 (3, 2, 3, 3, 3), Thomsen 7 (2, 2, w, 3, 0), Jasiński 3 (1, 1, 1), Nowacki 5+1 (3, 0, 2*), Birkemose ns.
Bieg po biegu: 2:4 (2:4), 2:4 (4:8), 3:3 (7:11), 2:4 (9:15), 4:2 (13:17), 2:4 (15:21), 4:2 (19:23), 2:4 (21:27), 2:4 (23:31), 5:1 (28:32), 3:3 (31:35), 1:5 (32:40), 2:4 (34:44), 5:1 (39:45), 3:3 (42:48).

23.04 (18:00): MOTOR Lublin – ELTROX WŁÓKNIARZ Częstochowa 49:41
Motor: Buczkowski 0 (0, 0, -, -), G. Łaguta (1, 3, 1, 2, x), Hampel 5 (3, 0, 2, u, -), Kubera 10+2 (2, 2, 1*, 2*, 3), Michelsen 8+1 (1*, 3, 3, 0, 1), W. Lampart 11 (3, 3, 0, 3, 2), Cierniak 5+1 (1, 2*, 0, 1, 1), Karion ns.
Eltrox Włókniarz: Woryna 2 (2, 0, -, 0), Smektała 8+1 (0, 1, 2*, 3, 2), Lindgren 7+1 (1*, 1, 2, 3, 0), Jeppesen 5+1 (0, 3, 1, 1*, 0), Madsen 14 (3, 2, 3, 3, 1, 2), Miśkowiak 2 (0, 2, 0), Kowalski 3+1 (2, 1*, w), Świdnicki ns.
Bieg po biegu: 3:3 (3:3), 4:2 (7:5), 3:3 (10:8), 4:2 (14:10), 2:4 (16:14), 5:1 (21:15), 3:3 (24:18), 3:3 (27:21), 1:5 (28:26), 3:3 (31:29), 5:1 (36:30), 3:3 (39:33), 2:4 (41:37), 4:2 (45:39), 4:2 (49:41).

23.04 (20:30): ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM Grudziądz – BETARD SPARTA Wrocław 45:44
GKM: Kasprzak 10 (3, 3, 2, 2, 0), Bjerre 6+2 (2, 2*, 1*, 1, 0), Krakowiak 5 (0, 0, 3, 2), Przemysław Pawlicki 7+2 (w, 1, 2*, 1*, 3), Pedersen 11 (2, 2, 3, 3, 1), Bartkowiak 4+1 (3, 1*, 0), Zieliński 2+1 (1, 0, 1*), Lachbaum ns.
Betard Sparta: Bewley 4+1 (2, 1, 0, 0, 1*), Janowski 14+1 (3, 3, 3, 3, 3, 2*), Czugunow 8+3 (1*, 2*, 1*, 2, 2), A. Łaguta 14 (3, 3, 2, 3, 3), Woffinden (u, -, -, -), Liszka 2 (0, 0, 1, 1, 0), Curzytek 2 (2, 0, 0, 0).
Bieg po biegu: 3:3 (3:3), 4:2 (7:5), 2:3 (9:8), 3:3 (12:11), 1:5 (13:16), 2:4 (15:20), 5:1 (20:21), 3:3 (23:24), 3:3 (26:27), 5:1 (31:28), 3:3 (34:31), 3:3 (37:34), 4:2 (41:36), 3:3 (44:39), 1:5 (45:44).



2. kolejka

09.04 (18:00): MARWIS.pl FALUBAZ Zielona Góra – ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM Grudziądz 51:39
Marwis.pl Falubaz: Zagar 7+2 (0, 3, 1*, 2*, 1), Fricke 9+1 (3, 2*, 2, 2, 0), Protasiewicz 12 (3, 1, 2, 3, 3), Pawliczak 7+1 (0, 3, 1*, 3), Dudek 11+1 (2, 3, 3, 1*, 2), Osyczka 1 (0, d, 1), Ragus 4 (3, 0, 1), Kvech ns.
Zooleszcz DPV Logistic GKM: Kasprzak 4 (2, 2, 0, 0), Krakowiak 2+1 (1, 1*, -, -, w), Bjerre 3+1 (1*, 0, -, 2, 0, -), Przemysław Pawlicki 10 (2, 2, 2, 1, 2, 1), Pedersen 16 (3, 1, 3, 3, 3, 3), Zieliński 2+1 (1*, 1, -), Bartkowiak 2 (2, 0, 0, 0), Lachbaum 0 (0).
Bieg po biegu: 3:3 (3:3), 3:3 (6:6), 2:4 (8:10), 3:3 (11:13), 4:2 (15:15), 3:3 (18:18), 5:1 (23:19), 4:2 (27:21), 3:3 (30:24), 3:3 (33:27), 5:1 (38:28), 4:2 (42:30), 3:3 (45:33), 4:2 (49:35), 2:4 (51:39).

09.04 (20:30): BETARD SPARTA Wrocław – EWINNER APATOR Toruń 51:39
Betard Sparta: Janowski 11 (3, 3, 3, 1, 1*), A. Łaguta 10+1 (3, 2*, 0, 3, 2), Bewley 8 (0, 2, 3, 3, 3, 0), Czugunow 3+2 (1*, 1*, 1, 0), Woffinden 12+1 (2, 3, 3, 2* 2), Curzytek 4 (3, 1, 0), Liszka 3+1 (2*, 0, 1), Panicz ns.
eWinner Apator: Przedpełski 8+1 (1*, 2, 2, 3, 0), Miedziński 1+1 (0, 1*, -, -), Chlupac ns, J. Holder 10+2 (2, 0, 2, 1*, 2*, 3), Ch. Holder 8 (3, 1, 2, 1, 1), Żupiński 1 (1, 0, 0, 0), Lewandowski 0 (0, 0, -), Lambert 11 (2, 3, 1*, 2, 0, 3).
Bieg po biegu: 3:3 (3:3), 5:1 (8:4), 3:3 (11:7), 4:2 (15:9), 3:3 (18:12), 3:3 (21:15), 5:1 (26:16), 3:3 (29:19), 3:3 (32:22), 4:2 (36:24), 1:5 (37:29), 4:2 (41:31), 5:1 (46:32), 2:4 (48:36), 3:3 (51:39).

11.04 (16:30): MOJE BERMUDY STAL Gorzów – MOTOR Lublin 52:38
Moje Bermudy Stal: Karczmarz 1 (0, 1, 0, 0), Zmarzlik 15 (3, 3, 3, 3, 3), Vaculik 13+2 (3, 3, 2*, 3, 2*), Woźniak 8 (1, 1, 3, 3, 0), Thomsen 11+1 (3, 2, 1, 2*, 3), Jasiński 3 (2, 1, 0), Nowacki 1+1 (1*, 0, 0), Pytlewski ns.
Motor: Hampel 9+2 (1*, 3, 2, 1*, 2), Buczkowski 5+2 (0, 1, 1*, 2, 1*), G. Łaguta 8+1 (2, 2, 2*, 2, d, d), Karion 0 (-, w, -, -), Michelsen 10 (2, 2, 3, 1, 1, 1), Lampart 0 (0, 0, 0), Cierniak 6+1 (3, 2, 0, 1*).
Bieg po biegu: 3:3 (3:3), 3:3 (6:6), 4:2 (10:8), 4:2 (14:10), 4:2 (18:12), 2:4 (20:16), 4:2 (24:18), 1:5 (25:23), 3:3 (28:26), 5:1 (33:27), 3:3 (36:30), 3:3 (39:33), 5:1 (44:34), 3:3 (47:37), 5:1 (52:38).


11.04 (19:15): ELTROX WŁÓKNIARZ Częstochowa – FOGO UNIA Leszno 41:49
Eltrox Włókniarz: Madsen 14 (3, 3, 2, 2, 2, 2), Jeppesen 3+1 (1, 2*, 0, -), Woryna 5+1 (1, 0, 2, 1, 1*), Smektała 3+1 (0, 2, 1*, 0, -), Lindgren 5 (3, 1, 1, 0, 0), Miśkowiak 7 (3, 3, 0, 1), Kowalski 4+1 (2*, 0, 2), Świdnicki ns.
Fogo Unia Leszno: Sajfutdinow 7 (2, 3, 1, 1), Kołodziej 13+1 (2, 2*, 3, 3, 3), Lidsey 8+1 (0, 3, 2*, 3, 0), Doyle 10 (2, 1, 3, 3, 1), Piotr Pawlicki 10+2 (1*, 1, 3, 2*, 3), Sadurski 1 (1, 0, 0), Pludra 0 (u, 0, w), Szlauderbach ns.
Bieg po biegu: 4:2 (4:2), 5:1 (9:3), 3:3 (12:6), 4:2 (16:8), 2:4 (18:12), 1:5 (19:17), 5:1 (24:18), 1:5 (25:23), 2:4 (27:27), 3:3 (30:30), 2:4 (32:34), 3:3 (35:37), 1:5 (36:42), 3:3 (39:45), 2:4 (41:49).



3. kolejka (mecze przełożone z 16 i 18.04)

24.04 (18:00):FOGO UNIA Leszno – EWINNER APATOR Toruń 47:43
Fogo Unia: Sajfutdinow 14 (3, 3, 3, 3, 2), Kołodziej 10+3 (3, 2*, 2*, 2, 1), Lidsey 8 (1, 0, 3, 2, 2), Doyle 3 (1, 1, 1, 0), Piotr Pawlicki 8 (3, 2, 3, d, 0), Sadurski 2 (1, 1, 0), Pludra 2+1 (u, 1, 1*), Ścibak ns.
eWinner Apator: Lambert 8+1 (0, 3, 1, 1*, 3), Miedziński 0 (0, w, 0), Przedpełski 8 (2, 3, 2, 1, 0), Ch. Holder 8+2 (2, 2*, 1*, 2, 1) J. Holder 14 (2, 1, 2, 3, 3, 3), Lewandowski 2+1 (2*, 0, 0, 0), Żupiński 3 (3, 0, -), Marciniec ns.
Bieg po biegu: 4:2 (4:2), 1:5 (5:7), 4:2 (9:9), 4:2 (13:11), 1:5 (14:16), 3:3 (17:19), 5:1 (22:20), 3:3 (25:23), 5:1 (30:24), 4:2 (34:26), 3:3 (37:29), 3:3 (40:32), 2:4 (42:36), 2:4 (44:40), 3:3 (47:43).

24.04 (20:30): ELTROX WŁÓKNIARZ Częstochowa – MARWIS.PL FALUBAZ Zielona 49:41
Eltrox Włókniarz: Lindgren 13 (3, 3, 3, 3, 1), Jeppesen 5+1 (2, d, 1, d, 2*), Smektała 11 (1, 1, 3, 3, 3), Woryna 1 (0, 0, 1, 0), Madsen 11 (2, 3, 2, 1, 3), Miśkowiak 3+2 (2*, 1*, 0), Świdnicki 5+1 (3, 2*, 0), Kowalski ns.
Marwis.pl Falubaz: Pawliczak 0 (0, 0, -, -), Protasiewicz 7 (1, 1, 2, 2, 1), Fricke 12+1 (2, 3, 1, 2, 2*, 2), Zagar 9+2 (3, 2*, 3, 1*, d), Dudek 10 (3, 2, 2, 3, 0), Ragus 0 (0, 0, 0), Osyczka 3+1 (1, 1, 1*), Kvech 0 (0).
Bieg po biegu: 4:2 (4:2), 5:1 (9:3), 2:4 (11:7), 3:3 (14:10), 1:5 (15:15), 5:1 (20:16), 3:3 (23:19), 2:4 (25:23), 4:2 (33:27), 3:3 (36:30), 3:3 (39:33), 1:5 (40:38), 5:1 (45:39), 4:2 (49:41).

25.04 (16:30): ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM Grudziądz – MOJE BERMUDY STAL Gorzów 38:52
Zooleszcz DPV GKM: Kasprzak 1+1 (w, 1*, 0, 0, -), Bjerre 5 (2, 2, 1, 0), Krakowiak 5+1 (1, -, 1*, 3, 0), Przemysław Pawlicki 9+1 (0, 2*, 2, 3, 1, 1), Pedersen 10 (1, 3, 3, 2, 1, 0), Bartkowiak 3+2 (1, 1*, 1*), Zieliński 5+1 (3, 0, 2*), Lachbaum ns.
Moje Bermudy Stal: Woźniak 10+3 (3, 1*, 2*, 2, 2*), Thomsen 10+1 (2*, 2, 3, w, 3), Vaculik 12+1 (2*, 1, 3, 3, 3), Birkemose 4+1 (3, 0, 0, 1*), Zmarzlik 13+2 (3, 3, 3, 2*, 2*), Pytlewski 0 (0, 0, 0), Jasiński 3 (2, 0, 1), Karczmarz ns.
Bieg po biegu: 1:5 (1:5), 4:2 (5:7), 1:5 (6:12), 3:3 (9:15), 5:1 (14:16), 3:3 (17:19), 3:3 (20:22), 3:3 (23:25), 1:5 (24:30), 3:3 (27:33), 3:3 (30:36), 5:1 (35:37), 1:5 (36:42), 1:5 (37:47), 1:5 (38:52).

25.04 (19:15): MOTOR Lublin – BETARD SPARTA Wrocław 52:38
Motor: G. Łaguta 6 (0, 3, 3, w, w), Buczkowski 3 (1, 1, 0, -, 1), Hampel 10+1 (3, 3, 1*, 3, -), Karion 0 (-, -, -, -), Michelsen 12+2 (3, 3, 1*, 3, 2*), W. Lampart 7+1 (2*, 3, 2, 0), Cierniak 4 (3, 0, 1), Kubera 10+2 (2*, 2*, 2, 1, 3).
Betard Sparta: Bewley 5+2 (1*, 1, 2, 1*, -, -), Janowski 9+2 (0, 1*, 2, 2, 2, 2*), Czugunow 12+1 (2, 1, 2, 3, 3, 1 w), A. Łaguta 11+1 (2, 0, 0, 3, 2*, 3, 1), Woffinden zz, Liszka 1 (1, 0, 0), Curzytek 0 (0, 0, 0), Panicz ns.
Bieg po biegu: 3:3 (3:3), 5:1 (8:4), 5:1 (13:5), 4:2 (17:7), 5:1 (22:8), 3:3 (25:11), 4:2 (29:13), 3:3 (32:16), 3:3 (38:22), 1:5 (39:27), 4:2 (43:29), 3:3 (46:32), 1:5 (47:37), 5:1 (52:38).



4. kolejka
30.04 (18:00): EWINNER APATOR Toruń – ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM Grudziądz 55:35
eWinner Apator: Przedpełski 6 (0, 3, 3, 0), J. Holder 7+1 (3, 1, 2*, 0, 1), Miedziński 9+1 (3, 2*, 0, 3, 1), Marciniec 0 (-, -, -, -, -), Ch. Holder 12 (1, 3, 3, 2, 3), Żupiński 3+1 (2*, 1, 0), Lewandowski 4 (3, 0, 1), Lambert 14 (3, 3, 2, 3, 3).
ZOOleszcz DPV Logistic GKM: Przemysław Pawlicki 6+1 (2, 1, 2, w, 1*, 0), Kasprzak 2+1 (0, 1*, 1, -, -), Bjerre 6+1 (1*, 0, 2, 1, 2), Krakowiak 1+1 (0, -, 1*, -), Pedersen 14 (2, 2, 3, 2, 3, 2), Zieliński 6 (1, 2, 0, 1, 2, 0), Bartkowiak 0 (0, -, 0), Lachbaum ns.
Bieg po biegu: 3:3 (3:3), 5:1 (8:4), 4:2 (12:6), 4:2 (16:8), 5:1 (21:9), 3:3 (24:12), 4:2 (28:14), 3:3 (31:17), 5:1 (36:18), 2:4 (38:22), 3:3 (41:25), 4:2 (45:27), 2:4 (47:31), 4:2 (51:33), 4:2 (55:25).

30.04 (20:30): MARWIS.PL FALUBAZ Zielona Góra – MOTOR Lublin 44:46
Marwis.pl Falubaz: Zagar 12+1 (2*, 2, 2, 2, 3, 1), Protasiewicz 3 (2, 0, 1), Fricke 10+2 (3, 2, 1*, 1, 1, 2*), Pawliczak 3+2 (1, 1*, -, 1*, -), Dudek 15 (3, 2, 2, 2, 3, 3), Ragus 0 (0, 0, 0), Osyczka 1 (1, 0, 0), Kvech ns.
Motor: G. Łaguta 11 (d, 3, 3, 3, 2), Buczkowski 3 (2, 1, -, -), Hampel 9 (1, 3, 3, 2, 0), Karion 0 (-, -, -, -, -), Michelsen 3 (d, 3, d, d, -), W. Lampart 8+2 (2*, 1, 3, 2*, t), Cierniak 8 (3, 1, 0, 3, 1), Kubera 4 (3, 0, 1, 0).
Bieg po biegu: 5:1 (5:1), 1:5 (6:6), 4:2 (10:8), 2:4 (12:12), 3:3 (15:15), 2:4 (17:19), 2:4 (19:23), 2:4 (21:27), 3:3 (24:30), 24:34 (27:33), 3:3 (30:36), 1:5 (31:41), 5:1 (40:44), 4:2 (44:46).

23.05 (16:30): MOJE BERMUDY STAL Gorzów – ELTROX WŁÓKNIARZ Częstochowa 44:46 – przełożony z 02.05
Moje Bermudy Stal: Zmarzlik 9+1 (3, 2, 1*, 0, 3), Thomsen 8+2 (1, 1*, 2, 2, 2*), Woźniak 7 (1, 3, 1, 2, 0), Karczmarz 1 (1, 0, 0, -), Vaculik 12+1 (3, 3, 2, 1*, 2), Nowacki 0 (0, 0, 0), Jasiński 7 (3, 1, 3, 0), Borkemose ns.
Eltrox Wókniarz: Madsen 6+1 (2, 2, 0, 1*, 1), Jeppesen 0 (0, 0, -, -, -), Smektała 2+1 (0, 1*, 1, 0), Woryna 10+2 (2*, 2, 3, 2, 1*), Lindgren 9+1 (2, 0, 2*, 3, 2), Miśkowiak 14 (2, 3, 3, 3, 3), Świdnicki 5+1 (1*, 3, 1, 0), Kowalski ns.
Bieg po biegu: 4:2 (4:2), 3:3 (7:5), 4:2 (11:7), 1:5 (12:12), 3:3 (15:15), 4:2 (19:17), 3:3 (22:20), 2:4 (24:24), 3:3 (27:27), 1:5 (28:32), 3:3 (31:35), 2:4 (33:39), 3:3 (36:42), 5:1 (41:43), 3:3 (44:46).

23.05 (19:15): BETARD SPARTA Wrocław – FOGO UNIA Leszno 47:43 – przełożony z 02.05
Betard Sparta: A. Łaguta 10+1 (2, 2*, 3, 3, 0), Woffinden 7 (2, 3, 1, 1, 0), Bewley 7 (0, 2, 2, 2, 1), Czugunow 2+2 (0, 1*, 1*, 0), Janowski 14 (3, 3, 3, 3, 2), Curzytek 3+2 (2*, 1*, 0), Liszka 4+1 (3, 0, 1*), Panicz ns,
Fogo Unia: Sajfutdinow 9+1 (3, 1*, 0, 2, 3), Kołodziej 12 (2, 2, 2, 3, 3), Lidsey 5+1 (1, 3, 1*, 0), Doyle 8+2 (3, 0, 2, 1*, 2*), Piotr Pawlicki 8+1 (1*, 1, 3, 2, 1), Pludra 0 (0, 0, 0), Rajatczak 1 (1, 0, 0).
Bieg po biegu: 2:4 (2:4), 5:1 (7:5), 3:3 (10:8), 3:3 (13:11), 3:3 (16:14), 3:3 (19:17), 5:1 (24:18), 3:3 (27:21), 4:2 (31:23), 3:3 (34:26), 3:3 (37:29), 3:3 (40:32), 4:2 (44:34), 1:5 (45:39), 2:4 (47:43).



5. kolejka
09.05 (16:30): ELTROX WŁÓKNIARZ Częstochowa – BETARD SPARTA Wrocław 38:52
Eltrox Włókniarz: Lindgren 9 (2, 2, 2, d, 3), Woryna 3+3 (1*, 1*, 1*, 0, -), Smektała 5 (0, 2, 2, 1, 0), Jeppesen 2+2 (0, 1*, 1*, -), Madsen 7 (2, 2, 1, 1, 1, 0), Miśkowiak 11 (3, 2, 0, 3, 3), Świdnicki 1 (1, 0, -), Kowalski ns.
Betard Sparta: A. Łaguta 17 (3, 3, 3, 3, 3, 2), Bewley 8+1 (1, 1, 0, 2, 3, 1*), Woffinden zz, Czugunow 10+2 (1, 3, 0, 2*, 2*, 2*), Janowski 15+2 (3, 3, 3, 3, 2*, 1*), Liszka 0 (0, 0, 0), Curzytek 2 (2, 0, u), Panicz ns.
Bieg po biegu: 2:4 (2:4), 4:2 (6:6), 2:4 (8:10), 3:3 (11:13), 3:3 (14:16), 2:4 (16:20), 3:3 (19:23), 1:5 (20:28), 3:3 (23:31), 3:3 (26:34), 1:5 (27:39), 4:2 (31:41), 1:5 (32:46), 3:3 (35:49), 3:3 (38:52).

09.05 (19:15): MARWIS.PL FALUBAZ Zielona Góra – MOJE BERMUDY STAL Gorzów 40:50
Marwis.pl Falubaz: Protasiewicz 1+1 (0, 1*, 0, 0, -), Fricke 7 (3, 2, 1, 1, 0), Dudek 16 (3, 3, 2, 3, 3, 2), Pawliczak 4 (2, 1, 0, 1), Zagar 3+1 (1*, 1, 1, 0, -), Tufft 4+2 (2*, 2*, 0), Ragus 4 (3, 0, 1), Kvech 1 (1).
Moje Bermudy Stal: Woźniak 9+2 (2, 2*, 2*, 3, 0), Thomsen 12 (0, 3, 3, 3, 2, 1), Vaculik 7+3 (1*, 0, 2*, 2*, 2), Karczmarz 3+1 (1, -, -, 2*), Zmarzlik 17 (3, 2, 3, 3, 3, 3), Jasiński 1 (m, 0, 0, 1), Pytlewski 1 (1, -, 0), Birkemose ns.
Bieg po biegu: 3:3 (3:3), 5:1 (8:4), 3:3 (11:7), 5:1 (16:8), 4:2 (20:10), 1:5 (21:15), 3:3 (24:18), 1:5 (25:23), 1:5 (26:28), 2:4 (28:32), 1:5 (29:37), 4:2 (33:39), 1:5 (34:44), 4:2 (38:46), 2:4 (40:50).

21.05 (18:00): MOTOR Lublin – EWINNER APATOR Toruń 51:39 – przełożony z 7.05
Motor: G. Łaguta 12 (3, 3, 3, 2, 1), Buczkowski 3 (3, 0, 0, w), Hampel 8+1 (0, 1, 2*, 3, 2), M. Śledź 0 (-, -, -, -, -), Michelsen 14 (3, 3, 3, 2, 3), W. Lampart 6+3 (2*, 2*, 1, 1*), Cierniak 5 (3, 1, 1), Kubera 3 (1, 2, m, 0).
eWinner Apator: Miedziński 6+1 (1*, 0, 2, 3, 0), Przedpełski 7+1 (2, 2, 1*, 2, 0), Żupiński 0 (-, -, -, -, -), Ch. Holder 1 (1, 0, 0, -), J. Holder 8 (0, 2, 3, 1, 2), Lewandowski 2 (1, 0, 1, 0),
Marciniec 1+1 (0, 1*, -), Lambert 14 (2, 3, 2, 1, 1, 3, 3).
Bieg po biegu: 3:3 (3:3), 5:1 (8:4), 4:2 (12:6), 5:1 (17:7), 3:3 (20:10), 4:2 (24:12), 3:3 (27:15), 4:2 (31:17), 3:3 (34:20), 2:4 (36:24), 2:4 (38:28), 4:2 (42:30), 2:4 (34:44), 3:3 (47:37), 4:2 (51:39).

21.05 (20:30): ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM Grudziądz – FOGO UNIA Leszno 39:51 – przełożony z 7.05
ZOOleszcz DPV Logistic GKM: Przemysław Pawlicki 7 (2, 2, 3, 0, 0), Krakowiak 1+1 (-, -, 0, 1*), Miesiąc 5+1 (1*, 0, 1, 2, 1), Bjerre 10 (1, 3, 3, 2, 1), Pedersen 10 (3, 3, 2, 2, d), Zieliński 2 (2, 0, 0), Bartkowiak 2+2 (1*, 0, 1*), Lachbaum 2 (2, 0).
Fogo Unia: 11 (3, 2, 2, 1, 3), Kołodziej 9+3 (2, 1*, 1*, 3, 2*), Lidsey 2+1 (0, 1*, 1, 0), Doyle 13+1 (3, 2, 3, 3, 2*), Piotr Pawlicki 11 (0, 3, 2, 3, 3), Pludra 4 (3, 1, 0), Sadurski 1 (0, 1, 0), Szlauderbach ns.
Bieg po biegu: 3:3 (3:3), 3:3 (6:6), 4:2 (10:8), 2:4 (12:12), 3:3 (15:15), 2:4 (17:21), 2:4 (22:26), 3:3 (25:29), 4:2 (29:31), 3:3 (32:34), 3:3 (37:41), 1:5 (38:46), 1:5 (39:51).



6. kolejka

15.05 (16:00): FOGO UNIA Leszno – MARWIS.PL FALUBAZ Zielona Góra 54:36
Fogo Unia: Sajfutdinow 9+3 (3, 2*, 2*, d, 2*), Kołodziej 12 (3, 3, 3, 3, -), Lidsey 11 (0, 3, 2, 3, 3), Doyle 10+1 (3, 1, 1*, 3, 2), Piotr Pawlicki 5 (0, 2, 3, 0), Sadurski 2 (1, 1, 0), Pludra 5+1 (3, 0, 2*, 0), Slauderbach ns.
Marwis.pl Falubaz: Protasiewicz 3+1 (1*, 1, 1, -), Fricke 8 (2, 3, 0, 1, 1, 1), Zagar 8+1 (2, 2, 2, 1*, 1), Kvech 3+1 (2, 0, 1*, -, -), Dudek 12+1 (1*, 1, 3, 2, 2, 3), Ragus 0 (0, 0, 0), Tufft 2 (2, 0, 0), Pawliczak 0 (0).
Bieg po biegu: 3:3 (3:3), 4:2 (7:5), 3:3 (10:8), 4:2 (14:10), 4:2 (18:12), 2:4 (20:16), 5:1 (25:17), 3:3 (28:20), 5:1 (33:21), 3:3 (36:24), 3:3 (39:27), 5:1 (44:28), 3:3 (47:31), 5:1 (52:32), 2:4 (54:36).

15.05 (21:00): ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM Grudziądz – MOTOR Lublin 45:45
ZOOleszcz DPV Logostic GKM: Przemysław Pawlicki 10 (2, 2, 3, 1, 2), Lachbaum 1 (1, -, -, -), Miesiąc 5+2 (0, 2*, t, 2, 1*), Bjerre 12 (1, 3, 3, 3, 2), Pedersen 10 (3, 3, 3, t, 1), Zieliński 0 (0, 0, 0), Bartkowiak 5+1 (3, 1, 0, 1*, 0), Krakowiak 2+1 (1*, 0, 1).
Motor: G. Łaguta 10 (3, w, 2, 2, 3), Buczkowski 8+1 (2, 2, 1*, 3, u), Hampel 7 (1, 1, 2, 3, 0), Karion ns, Michelsen 10+1 (0, 3, 2, 2*, 3), W. Lampart 5+2 (2, 2*, 1*), Cierniak 1+1 (1*, 0, 0), Kubera 4+1 (3, 0, 1*, 0).
Bieg po biegu: 2:4 (2:4), 3:3 (5:7), 4:2 (9:9), 1:5 (10:14), 5:1 (15:15), 4:2 (19:17), 3:3 (22:20), 3:3 (25:23), 3:3 (28:26), 3:3 (31:29), 4:2 (35:31), 3:3 (38:34), 1:5 (39:39), 3:3 (42:42), 3:3 (45:45).

16.05 (15:15): EWINNER APATOR Toruń – ELTROX WŁÓKNIARZ Częstochowa 41:49
eWinner Apator: Przedpełski 8+2 (2, 2*, 2, 1*, 1, 0), J. Holder 15+1 (3, 3, 1*, 3, 3, 2), Miedziński 6+1 (1*, 3, 2, w, 0), Marciniec ns, Ch. Holder 3 (1, 1, 1, -), Żupiński 0 (0, 0, 0), Lewandowski 3 (2, 0, 1), Lambert 6+1 (2, 2*, 0, 2).
Eltrox Włókniarz: Madsen 12 (3, 3, 3, 0, 3), Jeppesen 8+2 (3, 2*, 0, 2*, 1), Smektała 6 (0, 1, 3, 0, 2), Woryna 1+1 (1*, 0, -, -), Lindgren 5+1 (w, 1, 1, 2, 1*), Miśkowiak 13+1 (3, 2, 2*, 3, 3), Kowalski 1 (1, 0, -), Świdnicki 3 (3).
Bieg po biegu: 3:3 (3:3), 2:4 (5:7), 3:3 (8:10), 3:3 (11:13), 5:1 (16:14), 1:5 (17:19), 5:1 (22:20), 1:5 (23:25), 3:3 (26:28), 2:4 (28:32), 3:3 (31:35), 1:5 (32:40), 4:2 (36:42), 3:3 (39:45), 2:4 (41:49).

16.05 (19:45): BETARD SPARTA Wrocław – MOJE BERMUDY STAL Gorzów 52:38
Betard Sparta: Woffinden zz, Janowski 13+1 (3, 2*, 3, 2, 3, 0), Czugunow 14+1 (3, 3, 2*, 2, 3, 1), Bewley 7+2 (0, 1, 3, 1*, 1*, 1), A. Łaguta 15+1 (2*, 3, 3, 3, 1, 3), Panicz 0 (0, -, 0), Curzytek 1 (1, 0, -), Liszka 2 (1, 1, 0).
Moje Bermudy Stal: Woźniak 3+1 (1, 1*, 1, 0, 0), Thomsen 9+2 (1*, 2, 2, 0, 2, 2*), Vaculik 5+1 (0, 2, 1*, 0, 2), Birkemose 0 (0, 0, -, -), Zmarzlik 14 (2, 1, 3, 3, 2, 3), Jasiński 5 (3, 2, 0, 0), Nowacki 2+1 (2*, 0, -), Karczmarz ns.
Bieg po biegu: 5:1 (5:1), 1:5 (6:6), 3:3 (9:9), 4:2 (13:11), 4:2 (17:13), 3:3 (20:16), 5:1 (25:17), 3:3 (28:20), 5:1 (33:21), 3:3 (36:24), 3:3 (39:27), 4:2 (43:29), 4:2 (47:31), 4:2 (51:33), 1:5 (52:38).




7. kolejka
28.05 (18:00): ELTROX WŁÓKNIARZ Częstochowa – ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM Grudziądz 54:36
Eltrox Włókniarz: Lindgren 8 (3, 2, 0, 3, 0), Jeppesen 5+2 (2*, 1*, 2, w, -), Smektała 11+3 (2*, 3, 1*, 3, 2*), Woryna 5 (2, 1, 2, 0), Madsen 12 (0, 3, 3, 3, 3), Miśkowiak 9 (3, 3, 0, 3), Świdnicki 4+2 (2*, u, 2*), Kowalski ns.
ZOOleszcz DPV Logistic GKM: Przemysław Pawlicki 2 (0, 1, 1, 0), Orgacki ns, Miesiąc 6+1 (1, 2, 1*, 1, 1), Bjerre 6 (0, 0, 2, 2, 2), Pedersen 12+1 (3, 3, 3, 1*, 2, 0), Zieliński 2 (1, 1, 0, 0), Bartkowiak 0 (0, 0, -), Krakowiak 8+1 (1, 2, 3, 1, 1*).
Bieg po biegu: 5:1 (5:1), 5:1 (10:2), 2:4 (12:6), 5:1 (17:7), 4:2 (21:9), 3:3 (24:12), 3:3 (27:15), 3:3 (30:18), 2:4 (32:22), 3:3 (35:25), 3:3 (38:28), 5:1 (43:29), 3:3 (46:32), 3:3 (49:35), 5:1 (54:36).

28.05 (20:30): MOJE BERMUDY STAL Gorzów – EWINNER APATOR Toruń 50:40
Moje Bermudy Stal: Woźniak 10+3 (2*, 2, 2*, 2, 2*), Thomsen 10+1 (3, 1*, 3, 0, 3), Vaculik 10 (3, 2, 2, 3, 0), Birkemose 1+1 (0, 0, 1*, 0), Zmarzlik 13 (2, 2, 3, 3, 3), Nowacki 1 (1, w, -), Jasiński 5+1 (3, 1*, 1), Karczmarz ns.
eWinner Apator: Miedziński 1 (0, 0, 1, -), Przedpełski 9 (3, 3, 0, 2, 1), Żupiński 0 (-, -, -, -, -), Ch. Holder 9+1 (2, 1, 2, 3, 1*), J. Holder 12 (1, 3, 3, 1, 2, 2), Lewandowski 3 (2, 1, -), Marciniec 0 (0, 0, 0, 0), Lamberr 6+1 (1, 3, 1, 1*, 0).
Bieg po biegu: 5:1 (5:1), 4:2 (9:3), 2:4 (11:7), 3:3 (14:10), 2:4 (16:14), 3:3 (19:17), 3:3 (22:20), 3:3 (25:23), 5:1 (30:24), 3:3 (33:27), 2:4 (35:31), 4:2 (39:33), 3:3 (42:36), 5:1 (47:37), 3:3 (50:40).

30.05 (16:30): MARWIS.PL FALUBAZ Zielona Góra – BETARD SPARTA Wrocław 27:63
Marwis.pl Falubaz: Tonder 9+1 (2, 1*, 3, 0, 3, 0), Fricke 5 (1, 2, 0, -, 2), Zagar 0 (0, 0, -, -), Protasiewicz 7 (0, 1, 3, 1, 1, 1), Dudek 5 (1, 2, 2, 0, 0), Tufft 0 (0, 0, 0), Ragus 1 (1, 0, 0), Kvech 0 (0).
Betard Sparta: A. Łaguta 9 (1, 3, 2, 3), Czugunow 8+1 (3, 1, 1*, 2, 1), Bewley 14+1 (3, 2*, 3, 3, 3), Woffinden 11+2 (2*, 3, 1, 2*, 3), Janowski 11+3 (2*, 3, 2, 2*, 2*), Liszka 6+2 (2*, 3, 1*), M. Curzytek 4+1 (3, 0, 1*), Panicz ns.
Bieg po biegu: 2:4 (2:4), 1:5 (3:9), 1:5 (4:14), 1:5 (5:19), 2:4 (8:28), 3:3 (11:31), 2:4 (13:35), 3:3 (16:38), 3:3 (19:41), 3:3 (23:49), 1:5 (24:54), 2:4 (26:58), 1:5 (27:63).

31.05 (19:00): MOTOR Lublin – FOGO UNIA Leszno 49:41
Motor: G. Łaguta 10+1 (1*, 1, 3, 2, 3), Buczkowski 7 (2, 3, 0, 1, 1), Hampel 10 (2, 0, 3, 3, 2), Karion 0 (-, -, -, -), Michelsen 10 (3, 3, 1, 3, 0), Lampart 4+1 (3, 1*, 0), Cierniak 3+1 (2*, 0, 1), Kubera 5+1 (2*, 2, 1, 0).
Fogo Unia: Sajfutdinow 4+1 (0, 2, 1*, 1, -), Kołodzoek 6+1 (1, 1*, 2, 2), Lidsey 8 (3, 1, 3, 0, 1), Doyle 14+1 (3, 3, 2*, 3, 0, 3), Piotr Pawlicki 8 (0, 2, 2, 2, 2), Pludra 1 (1, 0, 0), Ratajczak 0 (0, 0, -), Sadurski 0 (0).
Bieg po biegu: 3:3 (3:3), 5:1 (8:4), 5:1 (13:5), 3:3 (16:8), 2:4 (18:12), 3:3 (21:15), 4:2 (25:17), 1:5 (26:22) 3:3 (29:25), 4:2 (33:27), 2:4 (39:33), 4:2 (43:35), 4:2 (47:37), 2:4 (49:41).



8. kolejka
04.06 (18:00):BETARD SPARTA Wrocław – ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM Grudziądz 63:27
Betard Sparta: Czugunow 6+1 (1*, 1, 3, 1), Woffinden 13+2 (3, 3, 2*, 2*, 3), Bewley 10+3 (2, 2*, 1*, 3, 2*), A. Łaguta 12 (3, 3, 2, 3, 1), Janowski 14+1 (2*, 3, 3, 3, 3), M. Curzytek 3+1 (2*, 1, 0), Liszka 5 (3, 1, 1), Panicz ns.
ZOOleszcz DPV Logitsic GKM: Przemysław Pawlicki 4 (3, 0, 1, 0, 0), Lachbaum – (-, -, -, -, -), Kasprzak 1+1 (0, d, 1*, 0), Bjerre 7 (2, 1, 2, 2, 0), Pedersen 11 (1, 2, 3, 2, 1, 2), Zieliński 0 (0, 0, 0), Bartkowiak 1 (1, 0, 0), Krakowiak 3 (0, 2, 0, 1).
Bieg po biegu: 3:3 (3:3), 5:1 (8:4), 5:1 (13:5), 4:2 (17:7), 5:1 (22:8), 4:2 (26:10), 4:2 (30:12), 3:3 (33:15), 5:1 (38:16), 3:3 (41:19), 4:2 (45:21), 4:2 (49:23), 5:1 (54:24), 5:1 (59:25), 4:2 (63:27).

04.06 (20:30): ELTROX WŁÓKNIARZ Częstochowa – MOTOR Lublin 56:34
Eltrox Włókniarz: Madsen 11+1 (2*, 1, 3, 3, 2), Woryna 10+4 (2*, 3, 2*, 1*, 2*), Smektała 11 (3, 2, 0, 3, 3), Jeppesen 4+1 (1, 1*, 1, 1), Lindgren 12+1 (3, 3, 3, 2, 1*), Miśkowiak 5 (2, 3, 0), Świdnicki 5 (2, 3, 0), Kowalski ns.
Motor: G. Łaguta 3 (1, 1, 1, d, d), Buczkowski 2 (0, 0, -, 2), Hampe 6+1 (0, 3, 1*, 2, 0, 0), Karion – (-, -, -, -, -), Michelsen 15 (2, 2, 2, 3, 3, 3), Lampart 7+2 (3, 0, 2*, 1*, 1), Cierniak 0 (0, 0, -), Kubera 1 (1, 0, 0).
Bieg po biegu: 5:1 (5:1), 3:3 (8:4), 4:2 (12:6), 5:1 (17:7), 3:3 (20:10), 5:1 (25:11), 4:2 (29:13), 3:3 (32:16), 5:1 (37:17), 1:5 (38:22), 4:2 (42:24), 3:3 (45:27), 3:3 (48:30), 5:1 (53:31), 3:3 (56:34).

06.06 (16:30): MARWIS.PL FALUBAZ Zielona Góra – EWINNER APATOR Toruń 48:42
Marwis.pl Falubaz: Zagar 4 (0, 3, 0, 1), Fricke 7 (3, 1, 1, 1, 1), Protasiewicz 9 (3, 1, 1, 2, 2), Tonder 11 (2, 3, 3, 3, 0), Dudek 10+1 (1*, d, 3, 3, 3), Tufft 4 (3, 1, 0), Ragus 3+1 (2*, 1, 0), Pawliczak ns.
eWinner Apator: Przedpełski 14+1 (1*, 3, 2, 3, 2, 3), Miedziński 0 (0, -, -, -), Marciniec – (-, -, -, -), Ch. Holder 5+1 (2, 0, 1*, 0, 2), J. Holder 12+1 (3, 2*, 2, 2, 2, 1), Lewandowski 1 (w, 0, 0, 1), Żupiński 1 (1, 0, -), Lambert 9+1 (2, 2, 2*, 3, 0, 0).
Bieg po biegu: 3:3 (3:3), 5:1 (8:4), 3:3 (11:7), 4:2 (15:9), 4:2 (19:11), 1:5 (20:16), 4:2 (24:18), 3:3 (27:21), 1:5 (28:26), 4:2 (36:30), 2:4 (38:34), 4:2 (42:36), 4:2 (46:38), 2:4 (48:42).

06.06 (19:15): MOJE BERMUDY STAL Gorzów – FOGO UNIA Leszno 47:43
Moje Bermudy Stal: Woźniak 5+1 (0, 3, 1, 0, 1*), Birkemose 1(1, -, -, -), Vaculik 14+1 (3, 3, 2*, 3, 3), Thomsen 9+1 (2*, 1, 3, 1, 2), Zmarzlik 12 (3, 2, 3, 3, 1), Jasiński 2 (2, 0, 0), Nowacki 1 (1, 0, 0), Karczmarz 3+1 (2*, 0, 1).
Fogo Unia: Sajfutdinow 8+1 (2, 1, 3, 2*, 0), Kołodziej 11+1 (1, 3, 2*, 2, 3), Lidsey 2+2 (1*, 0, 1*, 0), Doyle 11+1 (2*, 2, 2, 3, 2), Piotr Pawlicki 4 (0, 1, 1, 2, 0), Ratajczak 6 (3, 3, 0), Pludra 1+1 (w, 0, 1*), Sadurski ns.
Bieg po biegu: 3:3 (3:3), 3:3 (6:6), 5:1 (11:7), 1:5 (12:12), 4:2 (16:14), 2:4 (18:18), 5:1 (23:19), 3:3 (26:22), 1:5 (27:27), 5:1 (32:28), 1:5 (33:33), 3:3 (36:36), 4:2 (40:38), 3:3 (43:41), 4:2 (47:43).

9. kolejka
11.06 (18:00): EWINNER APATOR Toruń – BETARD SPARTA Wrocław 36:54
11.06 (20:30): FOGO UNIA Leszno – ELTROX WŁÓKNIARZ Częstochowa 47:43
13.06 (19:15): ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM Grudziądz – MARWIS.PL FALUBAZ Zielona Góra 45:45
20.06 (19:15): MOTOR Lublin – MOJE BERMUDY STAL Gorzów – przełożony z 13.06

20.06 (19:15): MOTOR Lublin – MOJE BERMUDY STAL Gorzów 46:43 – mecz zaległy (z 13.06)
Motor: G. Łaguta 9 (2, 2, 1, 1, 3), Buczkowski 4+1 (3, 1*, 0, -), Hampel 8+1 (1*, 2, 3, 2, 0), Karion – (-, -, -, -), Michlesen 6+2 (1*, 3, 1*, w, 1), W. Lampart 7+1 (3, 2*, 2, 0), Cierniak 3+2 (2*, w, 1*), Kubera 9+1 (2, 1*, 1, 2, 3).
Moje Bermudy Stal: Woźniak 7+2 (0, 1, 2*, 2*, 2), Thomsen 8 (0, 2, 3, 3, 0), Vaculik 10+1 (3, 3, 0, 3, w, 1*), Karczmarz 0 (0, 0, -, -), Zmarzlik 16 (3, 3, 3, 2, 3, 2), Jasiński 2 (1, 1, 0, 0), Pytlewski (0, -, 0).
Bieg po biegu: 3:3 (3:3), 5:1 (8:4), 3:3 (11:7), 5:1 (16:8), 3:3 (19:11), 3:3 (22:14), 3:3 (25:17), 3:3 (28:20), 1:5 (29:25), 4:2 (33:27), 1:5 (34:32), 3:3 (37:35), 2:3 (39:38), 4:2 (43:40), 3:3 (46:43).



10. kolejka
25.06 (18:00): MOJE BERMUDY STAL Gorzów – ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM Grudziądz 49:41
25.06 (20:30): EWINNER APATOR Toruń – FOGO UNIA Leszno 41:49
26.06 (16:30): MARWIS.PL FALUBAZ Zielona Góra – ELTROX WŁÓKNIARZ Częstochowa 44:46
27.06 (19:15): BETARD SPARTA Wrocław – MOTOR Lublin 51:39



11. kolejka
02.07 (18:00): MOTOR Lublin – MARWIS.PL FALUBAZ Zielona Góra 58:32
02.07 (20:30): ELTROX WŁÓKNIARZ Częstochowa – MOJE BERMUDY STAL Gorzów 39:51p
04.07 (19:15): FOGO UNIA Leszno – BETARD SPARTA Wrocław 41:49
13.07 (19:30): ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM Grudziądz – EWINNER APATOR Toruń 45:45 [przeł. z 4.07, następnie z 9.07]



12. kolejka
23.07 (18:00): FOGO UNIA Leszno – ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM Grudziądz 56:34
23.07 (20:30): MOJE BERMUDY STAL Gorzów – MARWIS.PL FALUBAZ Zielona Góra 48:42
25.07 (16:30): BETARD SPARTA Wrocław – ELTROX WŁÓKNIARZ Częstochowa 48:42
25.07 (19:15): EWINNER APATOR Toruń – MOTOR Lublin 44:46



13. kolejka
26.07 (20:30): MOTOR Lublin – ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM Grudziądz 56:33 (awansem z 30.07)
01.08 (19:15): MOJE BERMUDY STAL Gorzów – BETARD SPARTA Wrocław 30:42 [zakończony po 12 biegach z powodu deszczu]
02.08 (20:15): MARWIS.PL FALUBAZ Zielona Góra – FOGO UNIA Leszno 44:46 – przełożony z 1.08
08.08 (19:15): ELTROX WŁÓKNIARZ Częstochowa – EWINNER APATOR Toruń 58:32 – przeł. z 30.07





14. kolejka
20.08 (18:00): BETARD SPARTA Wrocław – MARWIS.PL FALUBAZ Zielona Góra 53:37
20.08 (20:30): EWINNER APATOR Toruń – MOJE BERMUDY STAL Gorzów 50:40
22.08 (16:30): FOGO UNIA Leszno – MOTOR Lublin 48:42
22.08 (19:15): ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM Grudziądz – ELTROX WŁÓKNIARZ Częstochowa 48:42



PÓŁFINAŁY – PIERWSZE MECZE 5.09
05.09 (16:30): MOJE BERMUDY STAL Gorzów – MOTOR Lublin 41:49
05.09 (19:15): FOGO UNIA Leszno – BETARD SPARTA Wrocław 41:49

PÓŁFINAŁY – REWANŻE

12.09 (16:30): BETARD SPARTA Wrocław – FOGO UNIA Leszno 47:43 [awans: Betard Sparta]
12.09 (19:15): MOTOR Lublin – MOJE BERMUDY STAL Gorzów 47:43 [awans: Motor]


MECZ O TRZECIE MIEJSCE

19.09 (16:30): FOGO UNIA Leszno – MOJE BERMUDY STAL Gorzów 41:49

FINAŁ:

23.09 (19:15): MOTOR Lublin – BETARD SPARTA Wrocław 45:45

MECZ O TRZECIE MIEJSCE (REWANŻ)

26.09 (16:30): MOJE BERMUDY STAL Gorzów – FOGO UNIA Leszno 49:41 [Stal – III miejsce]

FINAŁ (REWANŻ):

26.09 (19:15): BETARD SPARTA Wrocław – MOTOR Lublin 50:40 [złoto DMP Sparta]