CS SUPERLIGA = DMP

KOLEJNOŚĆ DRUŻYN W SEZONIE 2021:

DYWIZJA A
1. Aseko Orzeł Gniezno
2. MS Śląsk Świętochłowice
3. TSŻ Schoenberger Toruń
4. Lwy Avia Częstochowa
5. Hydro-Bud Szarża Wrocław
6. Szawer Leszno (spadek)

DYWIZJA B
1. Mustang Żołędowo (awans)
2. Drwęca Kaszczorek
3. OS Infornet.eu OMEGA Ostrów Wlkp.
4. Victoria Poczesna
5. Filu-Bud Szarża II Wrocław

KALENDARZ/WYNIKI

KWIECIEŃ

25 niedziela
III runda CS Superligi
Grupa A:
Gniezno – Częstochowa 93 – 65
Leszno – Wrocław 81 – 72
Toruń – Świętochłowice
***
Grupa B:
Żołędowo – Wrocław II 96 – 60
Kaszczorek – Ostrów 80 – 75

MAJ

1 sobota

I runda CS Superligi
Grupa A:
Leszno – Świętochłowice 76 – 81
Wrocław – Częstochowa 89 – 70
Toruń – Gniezno 80 – 75
***
Grupa B:
Żołędowo – Ostrów 97 – 58
Wrocław II – Poczesna 58 – 98
pauzuje Kaszczorek

3 poniedziałek
III runda CS Superligi
Grupa A:
Toruń – Świętochłowice 76 – 81


9 niedziela
IV runda CS Superligi
Grupa A:
Leszno – Toruń 78-79
Świętochłowice – Częstochowa 91-60
Wrocław – Gniezno 77-78
***
Grupa B:
Żołędowo – Kaszczorek 78-76
Ostrów – Poczesna 84-75
pauzuje Wrocław II


16 niedziela
V runda CS Superligi
Grupa A:
Częstochowa – Leszno 85-72
Gniezno – Świętochłowice – przełożony na 22.05.br.
Toruń – Wrocław 79-72
***
Grupa B:
Poczesna – Żołędowo – przełożony na 22.05.br.
Kaszczorek – Wrocław II 98-56
pauzuje Ostrów

22 sobota
V runda CS Superligi
Grupa A:
Gniezno – Świętochłowice 78 – 80
***
Grupa B:
Poczesna – Żołędowo 84-72

23 niedziela
VI runda CS Superligi
Grupa A:
Świętochłowice – Leszno 91-66
Częstochowa – Wrocław 80-78
Gniezno – Toruń 81-72
***
Grupa B:
Ostrów – Żołędowo 82-73
Poczesna – Wrocław II 89-69
pauzuje Kaszczorek

30 niedziela
VII runda CS Superligi
Grupa A:
Leszno – Gniezno 77 – 82
Wrocław – Świętochłowice 78 – 81
Toruń – Częstochowa 93 – 62
Grupa B:
Wrocław II – Ostrów 78 – 76
Kaszczorek – Poczesna 88 – 68
pauzuje Żołędowo

CZERWIEC

3 czwartek

II runda CS Superligi (przełożona z 18.04.br)
Grupa B:
Ostrów – Wrocław II 93 – 66

6 niedziela
II runda CS Superligi (przełożona z 18.04.br)
Grupa A:
Gniezno – Leszno 86 – 72
Świętochłowice – Wrocław 93 – 64
Częstochowa – Toruń 87 – 71
***
Grupa B:
Ostrów – Wrocław II – przełożony na 3.06.br
Poczesna – Kaszczorek 77 – 81
pauzuje Żołędowo

13 niedziela
VIII runda CS Superligi
Grupa A:
Częstochowa – Gniezno 86 – 74
Wrocław – Leszno 98 – 57
Świętochłowice – Toruń 88 – 71
***
Wrocław II – Żołędowo 64 – 87
Ostrów – Kaszczorek 82 – 71
pauzuje Poczesna

20 niedziela
IX runda CS Superligi
Grupa A:
Toruń – Leszno 91 – 66
Częstochowa – Świętochłowice 77 – 80
Gniezno – Wrocław 81 – 74
***
Grupa B:
Kaszczorek – Żołędowo 79 – 78
Poczesna – Ostrów 88 – 71
pauzuje Wrocław II

LIPIEC

4 niedziela
X runda CS Superligi
Grupa A:
Leszno – Częstochowa 89 – 70
Świętochłowice – Gniezno 85 – 72
Wrocław – Toruń 87 – 71
***
Żołędowo – Poczesna 80 – 72
Wrocław II – Kaszczorek 57 – 97
pauzuje Ostrów

SIERPIEŃ

22 niedziela
XI runda CS Superligi – pierwsze mecze barażowe o półfinał
Lwy Avia Częstochowa – Hydro-Bud Szarża Wrocław 89 – 63
TSŻ Schoenberger Toruń – ULKS Mustang Żołędowo 87 – 71

28-29 sb-niedziela
IMP – Wrocław

WRZESIEŃ

5 niedziela
XII runda CS Superligi – rewanże barażowe
Hydro-Bud Szarża Wrocław – Lwy Avia Częstochowa 86 – 74 (awans Lwy)
ULKS Mustang Żołędowo – TSŻ Schoenberger Toruń 74 – 81 (awans TSŻ)


10-12 piątek-niedziela
Mistrzostwa Europy Drużyn Klubowych (Polska) – Toruń


19 niedziela
XIII runda CS Superligi – pierwsze mecze półfinałowe
Lwy Avia Częstochowa – MS Śląsk Świętochłowice 71 – 89
Aseko Orzeł Gniezno – TSŻ Schoenberger Toruń 85 – 72

PAŹDZIERNIK

3 niedziela
XIV runda CS Superligi – rewanże półfinałów
MS Śląsk Świętochłowice – Lwy Avia Częstochowa 105 – 41 (awans Śląsk)
TSŻ Schoenberger Toruń – Aseko Orzeł Gniezno 75 – 83 (awans Orzeł)

10 niedziela
XV CS Superligi – pierwsze mecze finałowe
O 1 miejsce:
Aseko Orzeł Gniezno – MS Śląsk Świętochłowice 92 – 66
O 3 miejsce:
TSŻ Schoenberger Toruń – Lwy Avia Częstochowa 89 – 68

17 niedziela
XVI runda CS Superligi – rewanże finałów
O 1 miejsce:
MS Śląsk Świętochłowice – Aseko Orzeł Gniezno 87 – 69 (Orzeł DMP 2021)
Lwy Avia Częstochowa – TSŻ Schoenberger Toruń 74 – 82 (III miejsce TSŻ Toruń)