CS SUPERLIGA = DMP

Grupa A
1. Śląsk Świętochłowice
2. Orzeł Gniezno
3. Lwy Częstochowa
4. Szawer Leszno
5. TSŻ Toruń
6. Szarża Wrocław

Grupa B
7. Mustang Żołędowo
8. Drwęca Kaszczorek
9. Victoria Poczesna
10. Omega Ostrów
11. Szarża II Wrocław

MŁODA CS SUPERLIGA (warunek – minimum 3 uczestników)

  1. TSŻ Toruń
  2. Omega Ostrów
  3. Victoria Poczesna
  4. Orzeł Gniezno
  5. Szawer Leszno

DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI ŻAKÓW (warunek – minimum 3 uczestników)

  1. Szawer Leszno
  2. TSŻ Toruń
  3. Omega Ostrów
  4. Mustang Żołędowo
  5. Victoria Poczesna

KALENDARZ

MARZEC
28 niedziela
Otwarte Indywidualne Mistrzostwa Wrocławia (jeśli będzie dostępny tor)

KWIECIEŃ
11 niedziela
I runda CS Superligi
Grupa A:
Leszno – Świętochłowice
Wrocław – Częstochowa
Toruń – Gniezno
***
Grupa B:
Żołędowo – Ostrów
Wrocław II – Poczesna
pauzuje Kaszczorek
***
Młoda CS Superliga:
Toruń – Gniezno
***
DMPŻ:
Żołędowo – Ostrów

17 sobota
I Runda Mistrzostw Okręgu Zachodniego (z udziałem Szarży)

18 niedziela

II runda CS Superligi
Grupa A:
Gniezno – Leszno
Świętochłowice – Wrocław
Częstochowa – Toruń
***
Grupa B:
Ostrów – Wrocław II
Poczesna – Kaszczorek
pauzuje Żołędowo

***
Młoda CS Superliga:
Gniezno – Leszno
***
DMPŻ:
Poczesna – Toruń


24 sobota
I (z 5) runda IPPŻ – Bydgoszcz

25 niedziela
III runda CS Superligi
Grupa A:
Gniezno – Częstochowa 93 – 65
Leszno – Wrocław 81 – 72
Toruń – Świętochłowice
***
Grupa B:
Żołędowo – Wrocław II 96 – 60
Kaszczorek – Ostrów 80 – 75
***
Młoda CS Superliga:
Toruń – Ostrów 79 – 69
Gniezno – Poczesna 79 – 70
***
DMPŻ:
Toruń – Ostrów 40 – 59


MAJ

1 sobota

I runda CS Superligi
Grupa A:
Leszno – Świętochłowice 76 – 81
Wrocław – Częstochowa 89 – 70
Toruń – Gniezno 80 – 75
***
Grupa B:
Żołędowo – Ostrów 97 – 58
Wrocław II – Poczesna 58 – 98
pauzuje Kaszczorek
***
Młoda CS Superliga:
Toruń – Gniezno 67 – 83
Leszno – Poczesna 95 – 55
***
DMPŻ:
Żołędowo – Ostrów 56 – 44
Leszno – Poczesna 58 – 42
***

Majówka z Szarżą – Hydro-Bud Szarża Wrocław – Reprezentacja Polski
***
IMOŻ u6, u8, u10, u12 – Zielona Góra

2 niedziela
Majówka z Szarżą – turniej indywidualny o Puchar Na wirażu – przełożony
***
III runda CS Superligi
Toruń – Świętochłowice

3 poniedziałek
Majówka z Szarżą – Hydro-Bud Szarża Wrocław – Reprezentacja Polski
***
III runda CS Superligi
Grupa A:
Toruń – Świętochłowice 76 – 81

8 sobota
I (z 3) runda IPPMk, IPPK, IPPKb – Żołędowo
***
DMPŻ
Żołędowo – Leszno 40-60

9 niedziela
IV runda CS Superligi
Grupa A:
Leszno – Toruń 78-79
Świętochłowice – Częstochowa 91-60
Wrocław – Gniezno 77-78
***
Grupa B:
Żołędowo – Kaszczorek 78-76
Ostrów – Poczesna 84-75
pauzuje Wrocław II
***
Młoda CS Superliga:
Leszno – Toruń 68-82
Ostrów – Poczesna 71-77
***
DMPŻ:
Ostrów – Poczesna 41-59
Leszno – Toruń 63-37

14 piątek
II Runda Mistrzostw Okręgu Zachodniego: Szarża – Harpagan

15 sobota
I (z 5) runda IPPŻ – Bydgoszcz

16 niedziela
V runda CS Superligi
Grupa A:
Częstochowa – Leszno 85-72
Gniezno – Świętochłowice – przełożony na 22.05.br.
Toruń – Wrocław 79-72
***
Grupa B:
Poczesna – Żołędowo – przełożony na 22.05.br.
Kaszczorek – Wrocław II 98-56
pauzuje Ostrów
***
Młoda CS Superliga:
Poczesna – Leszno 55-94
***
DMPŻ:
Poczesna – Leszno 45-55

22 sobota
V runda CS Superligi
Grupa A:
Gniezno – Świętochłowice 78 – 80
***
Grupa B:
Poczesna – Żołędowo 84-72
***
II (z 5) runda IPPŻ – Poczesna
***
DMPŻ
Poczesna – Żołędowo 65-35

23 niedziela
VI runda CS Superligi
Grupa A:
Świętochłowice – Leszno 91-66
Częstochowa – Wrocław 80-78
Gniezno – Toruń 81-72
***
Grupa B:
Ostrów – Żołędowo 82-73
Poczesna – Wrocław II 89-69
pauzuje Kaszczorek
***
Młoda CS Superliga:
Gniezno – Toruń 78 – 72
***
DMPŻ:
Ostrów – Żołędowo 59-41

29 sobota
DPPJ, DPP, PPDM – Częstochowa

30 niedziela
VII runda CS Superligi
Grupa A:
Leszno – Gniezno 77 – 82
Wrocław – Świętochłowice 78 – 81
Toruń – Częstochowa 93 – 62
Grupa B:
Wrocław II – Ostrów 78 – 76
Kaszczorek – Poczesna 88 – 68
pauzuje Żołędowo
***
Młoda CS Superliga:
Leszno – Gniezno 83 – 64
Toruń – Poczesna 84 – 65
***
DMPŻ:
Toruń – Poczesna 35 – 65

CZERWIEC

3 czwartek
III Runda Mistrzostw Okręgu Zachodniego (z udziałem Szarży) – Leszno
– przełożony

II runda CS Superligi (przełożona z 18.04.br)
Grupa B:
Ostrów – Wrocław II

5 sobota
Best Pairs – Wrocław – odwołane
***
III Runda Mistrzostw Okręgu Zachodniego (z udziałem Szarży) – Wrocław

6 niedziela
II runda CS Superligi (przełożona z 18.04.br)
Grupa A:
Gniezno – Leszno
Świętochłowice – Wrocław
Częstochowa – Toruń
***
Grupa B:
Ostrów – Wrocław II – przełożony na 3.06.br
Poczesna – Kaszczorek
pauzuje Żołędowo
***
Młoda CS Superliga:
Gniezno – Leszno
***
DMPŻ:
Poczesna – Toruń

12 sobota
DPPMk, DPPK, DPPKb – Żołędowo

13 niedziela
VIII runda CS Superligi
Grupa A:
Częstochowa – Gniezno
Wrocław – Leszno
Świętochłowice – Toruń
***
Wrocław II – Żołędowo
Ostrów – Kaszczorek
pauzuje Poczesna
***
Młoda CS Superliga:
Poczesna – Gniezno

19 sobota
III (z 5) runda IPPŻ – Leszno

20 niedziela
IX runda CS Superligi
Grupa A:
Toruń – Leszno
Częstochowa – Świętochłowice
Gniezno – Wrocław
***
Grupa B:
Kaszczorek – Żołędowo
Poczesna – Ostrów
pauzuje Wrocław II
***
Młoda CS Superliga:
Toruń – Leszno
Poczesna – Ostrów
***
DMPŻ:
Toruń – Leszno
Toruń – Żołędowo

26-27 sobota-niedziela
MPPK – Gniezno

LIPIEC

3 sobota
IV (z 5) runda IPPŻ – Leszno

4 niedziela
X runda CS Superligi
Grupa A:
Leszno – Częstochowa
Świętochłowice – Gniezno
Wrocław – Toruń
***
Żołędowo – Poczesna
Wrocław II – Kaszczorek
pauzuje Ostrów
***
DMPŻ:
Żołędowo – Poczesna

10 sobota
IX Memoriał Jakuba Korczaka
***
IV Runda Mistrzostw Okręgu Zachodniego (z udziałem Szarży)

17 sobota
Best Pairs – Częstochowa
***
IMO – Jun, Kad, Młodz. – Leszno

24 sobota
II Drużynowe Mistrzostwa Wrocławia
***
III Memoriał Pawła Waloszka – Świętochłowice

od 30 piątek
Mistrzostwa Europy (Anglia) – Manchester na obiekcie Astley&Tyldesley (jeśli zajdzie potrzeba – piątkowe kwalifikacje odbędą się także na torze w Sheffield)

SIERPIEŃ

do 1 niedziela
Mistrzostwa Europy (Anglia) – Manchester na obiekcie Astley&Tyldesley

14 sobota
V Runda Mistrzostw Okręgu Zachodniego (z udziałem Szarży)

21 sobota
Best Pairs – Wrocław

***
VI Runda Mistrzostw Okręgu Zachodniego (z udziałem Szarży)

22 niedziela
XI runda CS Superligi – pierwsze mecze barażowe o półfinał

28-29 sb-niedziela
IMP – Wrocław

WRZESIEŃ

4 sobota
II (z 3) runda IPPMk, IPPK, IPPKb – Poczesna

5 niedziela
XII runda CS Superligi – rewanże barażowe

10-12 piątek-niedziela
Mistrzostwa Europy Drużyn Klubowych (Polska) – Toruń

18 sobota
V (z 5) runda IPPŻ – Wrocław

19 niedziela
XIII runda CS Superligi – pierwsze mecze półfinałowe

25-26 sobota-niedziela
DMP kategorii innych niż O i Ż – Żołędowo

PAŹDZIERNIK

2 sobota
III (z 3) runda IPPMk, IPPK, IPPKb – Ostrów

3 niedziela
XIV runda CS Superligi – rewanże półfinałów

9 sobota
IMPŻ – Żołędowo

10 niedziela
XV CS Superligi – pierwsze mecze finałowe

16 sobota
IPPJ, IPPMc, IPP, IPPW – Poczesna

17 niedziela
XVI runda CS Superligi – rewanże finałów

LISTOPAD

11 cwartek
Turniej Niepodległości – Ostrów

GRUDZIEŃ

4 sobota
Turniej Mikołajkowy – Leszno

#184355