W czwartek 25.06 odbył się przełożony ze środy trening najmłodszych. Po środowych, obfitych opadach deszczu na torze były bardzo dobre warunki do ścigania się. Przy ul. Krajewskiego 1, dzieci wreszcie mogły spotkać się i wspólnie poćwiczyć jazdę na speedrowerowym torze. Podczas zajęć wprowadzano rożne elementy rywalizacji. Dla niektórych szkolących się dzieci był to jeden z najważniejszych elementów treningu. Dzieci jeździły jak w klasycznym speedrowerze startując we czwórkę, walcząc o indywidualne zwycięstwo. Odbyła się też rywalizacja w parach. Nie zabrakło również jazdy indywidualnej na czas. Swoich sił próbowali również czterolatkowie ścigając się między sobą na torze.

Na treningach dla najmłodszych pojawia się coraz więcej dzieci.

Nowo powstający klub Szarża Wrocław zaprasza wszystkie chętne dzieci wraz z rodzicami i swoim rowerem, na zajęcia we środy o godz. 18:30. Jeśli są złe warunki pogodowe (padający deszcz) wówczas  trening jest odwoływany. Szczegółowe informacje można uzyskać na fejsbukowej stronie klubu:

https://www.facebook.com/Szar%C5%BCa-Wroc%C5%82aw-100974531624213/

 

Najwytrwalsi zostali do czasu, gdy dorośli skończyli swój trening i mieli okazję poćwiczyć starty i jazdę na sztucznie oświetlonym torze.

Poniżej mini galeria zdjęć z wczorajszego wydarzenia: