W sobotę 13 stycznia zarządu klubu i zawodnicy klubu Victoria Poczesna startujący w ubiegłorocznych Mistrzostwach Świata w Australii, gościli Pana Wójta Gminy Poczesna Krzysztofa Ujmę, oraz sponsorów prywatnych wspierających zawodników klubu. Alicja Hamara, Oskar Dusiński, Arkadiusz Dudek, oraz Damian Natoński, podzielili się wrażeniami z podróży i udziału w najbardziej prestiżowych zawodach w świecie speedrowera. Reprezentanci naszego kraju i klubu z Poczesnej jeszcze raz podziękowali za wszelkie wsparcie Panu Wójtowi. Podziękowania przyjęli również Pan Paweł Kantor – Solaro Poczesna, Pani Anna Urbaniak-Piekarnia Czerwik, Pani Krystyna Knapińska- Szkoła Językowa ONJO-SAS, Panu Tomasz Sitek – PPHU VOLTOM. Wszyscy sponsorzy zapewnili klub z miejscowości Bargły o dalszym wsparciu w sezonie 2024, co musi niezmiernie cieszyć i pozwoli na osiągnięcie kolejnych celów!

Ponadto na ręce Pana Wójta Krzysztofa Ujmy, przedstawiciele klubu złożyli dodatkowe podziękowania, za wyremontowanie nowego pomieszczenia klubowego przez Gminę Poczesna!!

Poniżej prezentujemy wyniki zawodników Victorii Poczesna:

Alicja Hamara zdobyła złoty medal Mistrzostw Świata Par Kobiet , brązowy medal Drużynowych Mistrzostw Świata Kobiet , oraz 18 miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Świata Kobiet.

Oskar Dusiński zdobył brązowy medal w Drużynowym Pucharze Federacji Juniorów, w Indywidualnych Mistrzostwa Świata do lat 16 zajął 7 miejsce, w Indywidualnych Mistrzostwa Świata Juniorów 13 miejsce.

Damian Natoński zdobył srebro w Pucharze Federacji Seniorów, oraz 17 miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Świata Open.

Arkadiusz Dudek zajął 8 miejsce Mistrzostw Świata Grand Veteran(+50).

Źródło i zdjęcie: fb Victoria Poczesna