Dziś Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Razem z orkiestrą Jurka Owsiaka gra także reprezentacja polskich żużlowców:

Żużlowa Reprezentacja Polski wspiera 31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na wyjątkowych aukcjach w serwisie Allegro można wylicytować  bilet VIP na mecz towarzyski kadry w 2023 roku + wejście do parku maszyn oraz bycie asystentem Rafała Dobruckiego podczas meczu towarzyskiego kadry w 2023 roku.

– Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych! – pod takim hasłem zagra 29 stycznia 2023 roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Wspólnie z WOŚP pomagać chce Żużlowa Reprezentacja Polski. PZM serwuje jednocześnie gratkę dla fanów żużla, a nawet dwie. Taka okazja prędko może się nie powtórzyć!

– Można wylicytować bycie asystentem Rafała Dobruckiego podczas meczu towarzyskiego kadry w 2023 roku i jednocześnie wyjście do prezentacji z kadrą oraz plastron kadry z autografami zawodników – czytamy w opisie pierwszej z aukcji, która z pewnością zainteresuje sympatyków speedwaya. Link do niej znajdziecie w tym miejscu. https://allegro.pl/oferta/zuzel-zostan-asystentem-trenera-rafala-dobruck…

W pierwszym przypadku możemy poznać arcyciekawe kulisy pracy selekcjonera polskiej kadry. W jaki sposób motywuje zawodników? Jakich zmian dokonuje i dlaczego? Odpowiedzi na te pytania z pewnością pozna zwycięzca opisanej wyżej aukcji. Polecamy również drugą, która pozwoli wam na bliskie spotkanie z idolami, Bartoszem Zmarzlikiem, Maciejem Janowskim i innymi gwiazdami czarnego sportu.

– Można wylicytować bilet VIP na mecz towarzyski kadry w 2023 roku połączony z wejściem do parku maszyn. Bilet VIP pozwoli Wam na wejście do parku maszyn przed meczem i śledzenie, jak nasi kadrowicze przygotowują się do zawodów. To niepowtarzalna okazja na spotkanie z całą Reprezentacją oraz zrobienie pamiątkowego zdjęcia – czytamy w serwisie Allegro. Link prezentujemy w tym miejscu. https://allegro.pl/oferta/zuzel-bilet-vip-na-mecz-wejscie-do-parku-maszy…

Obie aukcje potrwają do 2 lutego 2023 roku. Kończą się przed godziną 13:58, ale już teraz warto spróbować powalczyć o spełnienie marzeń. Zawodnicy z pewnością chętnie zapozują do wspólnych zdjęć, będzie też można zapytać ich o intrygujące kibica kwestie. Żużlowa Reprezentacja Polski wychodzi na przeciw oczekiwaniom kibiców i jednocześnie wspiera szczytny cel.

Źródło i zdjęcie: PZM