Znamy składy na mecz drugiej kolejki, który zostanie rozegrany pomiędzy Betard Spartą Wrocław a eWinner Apatorem Toruń w piątek 9 kwietnia o godzinie 20:30.

Sparta wystąpi w takim samym zestawieniu jak w zwycięskim sparingu ze Stalą w Gorzowie. Taki układ par sprawia, że w części zasadniczej tylko w czterech biegach (drugim – co jest oczywiste, piątym, dziesiątym i dwunastym) nie jedzie ktoś z trójki Janowski-Łaguta-Woffinden.
Dodatkowo w w trzech biegach 7,10 i 13 pojedzie dwóch zawodników z wyżej wymienionej trójki.

Jest to na pewno spory atut Wrocławian. Ale trzeba zwrócić uwagę na fakt, iz np w biegu XII pojadą ze strony gospodarzy Bewley z Liszką.

Drużyna toruńska w stosunku, do wygranego 51-39 meczu z Falubazem u siebie, lekko przemeblowała skład. Pierwszą parę tworzą Przedpełski z Miedzińskim. Petr Chlupac – a w zasadzie Robert Lambert pojedzie z młodszym z braci Holderów. Pod numerem 5 w składzie widnieje natomiast Chris Holder. Zobaczymy jak będzie się spisywał Krzysztof Lewandowski w swoim pierwszym wyjazdowym meczu ligowym.

Przygotowaliśmy dla naszych Czytelników rozpiskę wszystkich biegów piątkowego meczu Sparty z Apatorem. Dla wszystkich tych, którzy lubią wypełniać programy przygotowaliśmy taki program do pobrania w formacie pliku MS Excel.

Awizowane składy:

eWinner Apator Toruń:
1. Paweł Przedpełski
2. Adrian Miedziński
3. Petr Chlupac
4. Jack Holder
5. Chris Holder
6. Karol Żupiński
7. Krzysztof Lewandowski
8. Robert Lambert

Betard Sparta Wrocław:
9. Maciej Janowski
10. Artiom Łaguta
11. Daniel Bewley
12. Gleb Czugunow
13. Tai Woffinden
14. Michał Curzytek
15. Przemysław Liszka

Początek spotkania: 9 kwietnia (piątek), godz. 20:30. Transmisja Eleven Sports 1.

Program na mecz Betard Sparta – eWinner Apator Toruń do pobrania poniżej: