W związku z niesprzyjającymi prognozami pogody odwołano zawody 1 i 2 rundy Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów, które były zaplanowane na 20.04 i 21.04.br. w Tarnowie, Wrocławiu i Gorzowie. GKSŻ przełożył też terminy 5 i 6 rundy DMPJ zaplanowane na 04.05 i 05.05.br we wszystkich grupach.

Nowe terminy zawodów o DMPJ:

  • zaległe rundy eliminacyjne nr 1 i 2 DMPJ w grupach A – Tarnów, C – Wrocław i E – Gorzów – odbędą się w dniach 5 i 6 maja 2021 r. (środa – czwartek)
  • rundy eliminacyjne nr 5 i 6 DMPJ w grupach A – Krosno, B – Toruń, C – Opole i D – Ostrów – odbędą się w dniach 1 i 2 czerwca 2021 r. (wtorek – środa)
  • rundy eliminacyjne nr 5 i 6 DMPJ w grupie E – Zielona Góra odbędą się w dniach 24 i 25 maja 2021 r. (poniedziałek – wtorek)

Sparta Wrocław zaległe mecze 1 i 2 rundy DMPJ rozegra na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu w dniach 5 i 6 maja br. (środa, czwartek). Rywalami Wrocławian będą młodzieżowcy z Rybnika, Opola i Częstochowy. Zawody będą się jeszcze odbywały bez udziału publiczności.

Mecze 5 i 6 kolejki Spartanie rozegrają w Opolu 1 i 2 czerwca br. (wtorek, środa). Rywale tacy sami jak we Wrocławiu.

Przypomnijmy, iż do półfinałów awansują po 3 najlepsze drużyny z każdej grupy plus jedna drużyna z czwartego miejsca z najlepszym dorobkiem punktowym.

Młodzi zawodnicy Sparty po dwóch (z ośmiu) zawodach, wspólnie z Włókniarzem są na czele tabeli grupy C. I mają duże szanse na wyjście z grupy eliminacyjnej.