Na oficjalnej stornie Polskiej Federacji Klubów Speedrowerowych zamieszczono informację dotyczącą zawodów wiosennej części sezonu. Już w najbliższą sobotę na torach w Toruniu, Zielonej Górze i Częstochowie odbędzie się pierwsza runda eliminacji okręgowych do indywidualnych mistrzostw Polski kadetów, Młodzików oraz żaków (u8, u10 i u12). Na te zawody zamnknięto już listę zgłoszeń.


Poniżej prezentujemy informacje ze storny pfks.blogspot.pl

Zgłoszenia do zawodów wiosennej części sezonu 2026

Źródło: pfks.blogspot.pl