To co mogę powiedzieć!!! Trawisty Przetrwał!! W bólach z coraz słabszymi notowaniami ale jeszcze utrzymuje się na powierzchni!!

Sparafrazuję pewne powiedzenie… Nie to jest najgorsze że Polski Hokej na trawie i cała jego otoczka jest tam gdzie jest!! Najsmutniejsze jest to że zaczynamy się w tym wszystkim meblować i to nam się podoba??!!

W nadchodzącym Nowym 2023 roku mamy dwie najważniejsze imprezy!! Nie,Nie!!! Nie Finał Mistrzostw Polski na Hali czy na Boiskach otwartych (To oczywiście jest ważne do statystyk i dobrego samopoczucia na naszym krajowym podwórku)…

W lutym Grunwald Poznań – w dniach 17-19 lutego 2023 roku wystartuje w „Klubowym Halowym Pucharze Europy” grupy „A” w Turcji, gdzie do rywalizacji przystąpi osiem najlepszych klubowych zespołów naszego kontynentu. Na poczet tego turnieju Grunwald poczynił wzmocnienia!!! Powodzenia!!!

I to co najważniejsze lipcowa (23 – 29) impreza w Skierniewicach Euro Hockey Championship III to trzeci (trzecia liga) szczebel rozgrywek. To… Być albo, nie być… na poziomie Reprezentacji. A jeszcze tak niedawno w wywiadach z zawodnikami pisano… Miejsce polskiego hokeja jest w …Elicie !!

A to materiał poświęcony Zawodnikom, którzy zdobyli najwięcej bramek dla swych drużyn w trzech kolejkach ligowych rozgrywek halowych sezon 2022/2023. W założeniach miał wyglądać zupełnie inaczej. Były to tylko założenia. Opór materii w naszym Trawiastym jest przeogromny! Zawsze można powiedzieć… Zawodnicy mają takie prawo?! Czy jako zawodnicy mają?! I jak tu promować Hokej na trawie?!

Życzę wam aby ten Nowy 2023 Rok był Najnormalniejszym z normalnych!!!!!!

Pozdrawiam Mariusz Stypczyński

Poniżej link do materiału: