Trzecia kolejka ma być rozegrana w sobotę 8 stycznia 2022. Piszę ma być, bo dostaję wiadomości że z wiadomych powodów nie wszystkie zespoły mogą skompletować skłądy. A trzecia kolejka spotkań zapowiada się ciekawie.

Zwłaszcza interesująco wygląda mecz Grunwaldu Poznań ze Stellą Gniezno. Grunwald pomimo, że kilku zawodników odeszło, nadal jest dla mnie numerem jeden halowych rozgrywek. A Stella to wyrównany zespół – tak na środek tabeli. Od bieżącego sezonu gra u nich były zawodnik Grunwaldu, zresztą fantastycznie wyszkolony technicznie i bramkostrzelny, Artur Mikuła. Tytuł Król Artur nie jest bezpodstawny. To jak na razie wystarcza aby Stella wygrywała mecze. A wygrała z obrońcą tytułu Mistrzowskiego zespołem AZS AWF Poznań.

Zresztą Akademicy nie zwyciężyli jak dotychczas w żadnym meczu. A i w Toruniu – bo teraz z Pomorkiem grają – dostaną manto. I wiele wskazuje na to, że do puli finałowej AZS AWF w tym sezonie się nie zakwalifikuje.

Lider tabeli, Start 1954 Gniezno wygrywa jak na razie wszystko w dwucyfrowych rezultatach W trzeciej rundzie gra z LKS Rogowo, zespołem bez punktów, za to mocno wzmocnionym byłymi zawodnikami Grunwaldu – będzie ciekawie.

I na koniec mecz Warty Poznań z LKS Gąsawa. O bie  drużyny SA na razie bez punktów meczowych. Warta zajmuje 6 miejsce LKS Gąsawa 8 – ostatnie. To będzie mecz walki. Z tym, że Warta powinna to spotkanie wygrać. Gąsawa jest słaba zarówno na stadionach otwartych jak i w rozgrywkach halowych. To główny kandydat do spadku.

Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego z omówienia meczów 3 kolejki spotkań:

Zdjęcie: autor tekstu – drużyna Stelli Gniezno