Dziś, niedziela 10 maja br trzy zespoły Szarży startujące w drużynowych rozgrywkach wystąpią na wyjeździe. Zawodnicy rateli powalczą dziś w Lesznie.

Jako pierwsi na tor wyjadą żacy z Szarży 1, którzy o godz. 12:00 rywalizować będą z ekipą Szawera 2.

O godzinie 13:00 Szarża 2 będzie rywalizowała z Szawerem 1.

A o 14:00 seniorzy Szarży powalczą z Szawerem w ramach rozgrywek o Drużynowe Mistrzostwo Okręgu Zachodniego.

Szarża 1 w pierwszym meczu CS Superligi żaków pokonała wysoko zawodników Lwów Częstochowa. Występujące w DMO ratele w pierwszym meczu pokonały drużynę z Zielonej Góry. jedynie zbierająca doświadczenia w CS Superlidze żaków Szarża 2 minimalnie przegrała u siebie z Mustangiem Żołędowo.

Jak będzie dziś? przekonamy się już niebawem.