W ostatnich latach Betard Sparta Wrocław skutecznie wyciągała z drużyny rybnickiego ROW-u wyróżniających się zawodników. Tak było w przypadku Maxa Fricke’a, czy później Daniela Bewleya.

W bieżącym okienku transferowym Wrocławianie bardzo chcieli mieć w swoich szeregach 17-letniego wychowanka ROW-u Rybnik Pawła Trześniewskiego.

Młody zawodnik, po nieudanej próbie przenosin do stolicy Dolnego Śląska stwierdził wprost: Odejdę z klubu lub zakończę karierę.

Takie postawienie sprawy przez bardzo młodego zawodnika wywołało oburzenie w środowisku żużlowych i po raz kolejny różnego rodzaju znawcy speedwaya wylali wiadro pomyj na tę niedobrą Spartę Wrocław, która kolejny talent zmarnuje.

Jak się okazuje – wykazali się słabymi nerwami. W poniedziałek 28 listopada br roku na oficjalnej stronie ROW-u Rybnik w mediach społecznościowych ukazał się poniższy film:

Tym samym kończy się epopeja związana ze zmianą barw klubowych przez młodego zawodnika. Paweł Trześniewski w sezonie 2023 będzie reprezentował barwy ROW-u Rybnik

Zdjęcie: media społecznościowe Pawła Trześniewskiego