Już w niedzielę 10 kwietnia br na torze przy ul. Krajewskiego 1 we Wrocławiu odbędzie się mecz pierwszej rundy tegorocznych rozgrywek o drużynowe mistrzostwo Polski. Aquapark Szarża Wrocław będzie podejmował aktualnego drużynowego mistrza Polski ekipę Aseko Orła Gniezno.

Trwają intensywne przygotowania nie tylko do tego meczu – ale do całego sezonu. „Wrocławscy Brytyjczycy” regularnie startują w rozgrywkach na Wyspach. Pozostali ratele (za wyjątkiem Damiana Natońskiego, który występował w Anglii) do tej pory odbyli kilka treningów na własnym torze.

Podczas tego weekendu Aquapark Szarża Wrocław odjedzie trzy spotkania sparingowe. Dwa mecze zostaną rozegrane już dziś w Poczesnej oraz Świętochłowicach. Szczególnie to drugie spotkanie zapowiada się niezwykle interesująco. Wrocławianie zmierzą się z wicemistrzem Polski z 2021 r. Dodatkowo dotychczasowy lider Świętochłowiczan Dawid Bas, od tego roku reprezentuje barwy Szarży.

W niedzielę natomiast do Wrocławia przyjeżdżają oldboye Szawera Leszno, by przetestować formę Wrocławian. Mecz rozpocznie się już o godz. 10:30

Poniżej plan spotkań sparingowych Aquapark Szarży w ten weekend:

sobota 26.03 – godz. 12.00. PKS Victoria Poczesna – Aquapark Szarża Wrocław

sobota 26.03 – godz. 17:30. MS Śląsk Świętochłowice – Aquapark Szarża Wrocław

niedziela 27.03 – godz. 10:30 Aquapark Szarża Wrocław – Szawer Oldboy’s Leszno

Klub Sportowy Szarża Wrocław zaprasza wszystkich na niedzielny sparing na tor przy ul. Krajewskiego 1 we Wrocławiu