Przed nami trzy dni ścigania na najwyższym poziomie! Nie trzeba się będzie nawet ruszać z fotela. Ponieważ trzy turnieje indywidualne podczas jednego weekendu to zdecydowana rzadkość, zapraszamy na krótką zapowiedź!

piątek, godz. 19:00

W piątek, w Gdańsku odbędą się Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi. Obsada zawodów będzie silniejsza niż w cyklu Grand Prix. Wystąpią zawodnicy z najlepszymi na ten moment średnimi w najlepszej lidze świata (PGE Ekstralidzie). Nasz kraj reprezentować będą Piotr Pawlicki (Fogo Unia Leszno), Maciej Janowski (Betard Sparta Wrocław), Janusz Kołodziej (Fogo Unia Leszno), Patryk Dudek (Stelmet Falubaz Zielona Góra), Bartosz Zmarzlik (turly.work Stal Gorzów) oraz Krzysztof Buczkowski (MrGarden GKM Grudziądz), który pojedzie w zastępstwie za Taia Woffindena.

Pełna lista startowa oraz nasz komentarz znajduje się tutaj.

Początek transmisji o godz. 18.30 w telewizji  https://nawirazu.com/wp-content/uploads/2019/07/nsport.png.

SOBOTA, GODZ. 19:00

W sobotę zapraszamy na Indywidualne Mistrzostwa Europy czyli SEC (Speedway Euro Championship). O godz. 19:00 w niemieckim Güstrow wystartuje pierwszy z czterech finałów. Obsada nie będzie już tak doborowa jak w przypadku IMME ale nie oznacza to, że nie zobaczymy dobrego żużla! Biało czerwonych reprezentować będą Jarosław Hampel, Kacper Woryna, Paweł Przedpełski oraz Bartosz Smektała.

Pełna lista startowa znajduje się tutaj.

Początek transmisji o godz. 19.00 w telewizji https://nawirazu.com/wp-content/uploads/2019/07/eurosport1.png .

NIEDZIELA, godz. 19:00

Na zakończenie weekendu, w niedzielę w Lesznie, odbędzie się turniej Indywidualnych Mistrzostw Polski na żużlu. Turniej lekko przyćmiony przez piątkową imprezę IMME ale zdecydowanie ważniejszy i posiadający długą i bogatą historię! Najlepsi polscy żużlowcy zdecydują który z nich, przez najbliższy rok będzie dumnym posiadaczem czapki Kadyrowa!

Pełna lista startowa znajduje się tutaj. Nasz komentarz do imprezy znajduje się tutaj.

Początek transmisji o godz. 18.30 w telewizji  https://nawirazu.com/wp-content/uploads/2019/07/nsport.png.