Pogoda obecnie jest bardziej jesienna niż zimowa. Jednak zakończone w ubiegłym roku prace na torze przy ul. Krajewskiego 1 sprawiły, że nie można korzystać z tego obiektu.

Śnieg, który w grudniu pokrywał tor stopniał. Do tego padające ostatnio deszcze sprawiły, iż nawierzchnia na K1 jest bardzo grząska. Stąd w najbliższym czasie nie odbędą się żadne treningi na tym torze.

Jeśli w dalszym ciągu utrzyma się jesienna pogoda to dla żaków Szarży wznowione zostaną sobotnie treningi na Torze przy Strzelnicy na terenach Stadionu Olimpijskiego.

W samym klubie Szarża Wrocław dzieje się bardzo dużo. Na środę 12 stycznia o godz. 19:00 zaplanowano spotkanie zarządu klubu z rodzicami żaków – dzieci do 12 roku życia. Organizatorzy zapraszają wszystkich rodziców do biurowca Globis przy ul. Powstańców Śląskich 7A na 5 piętrze w sali konferencyjnej.

Szarża Wrocław zaprasza również opiekunów dzieci, które będą chciały uczestniczyć w zajęciach na torze w nadchodzącym sezonie.

Na spotkaniu omówione zostaną najważniejsze kwestie nowego sezonu i udziału dzieci w treningach oraz zawodach w 2022 r.

Przypomnijmy, iż Szarża jest organizatorem następujących imprez ogólnopolskich dla żaków
– I rundy Indywidualnego Pucharu Polski Żaków u6, u8, u10 i u12, która odbędzie się na Krajewskiego 1 w sobotę 7 maja oraz
– Finału Indywidualnych Mistrzostw Polski Żaków u6, u8, u10 i u12 w sobotę 17 września.