Już w najbliższą sobotę 20 maja br. Na torze speedrowerowym przy ul. Krajewskiego 1 we Wrocławiu (boczna Sławka) odbędzie się speedrowerowa impreza organizowany przez Wrocławski Klub Ojca.

Kluby Ojca służą wzmacnianiu mężczyzn w byciu dobrymi ojcami.

Co robi Klub Ojca?

Ojcowskie Kluby Wrocław to partnerski projekt realizowany przez Fundację Rodzina i Przedsiębiorczość, Inicjatywę Tato.net oraz Gminę Wrocław.

Pierwszy Ojcowski Klub we Wrocławiu zainaugurował działalność 23 czerwca 2015 roku. Oferuje swoim uczestnikom warsztaty i szkolenia oparte na metodologii i badaniach Inicjatywy Tato.net (m.in. 7 sekretów efektywnego ojcostwa, Tato & Córka – nowe spojrzenie, Bliżej – pełna łączność) oraz warsztaty i szkolenia z zakresu przedsiębiorczości i przywództwa w oparciu o doświadczenie Fundacji Rodzina i Przedsiębiorczość. Ojcowie uczestniczący w pracach Klubu biorą udział we wspólnych wyjazdach ojców i dzieci, wykorzystując turystyczną, sportową, kulturalną i edukacyjną bazę miasta.

Udział w spotkaniach Ojcowskiego Klubu jest bezpłatny – serdecznie zapraszamy.

Jeśli nie macie planów na sobotnie przedpołudnie zapraszamy na „Speedrower z tatą”. Więcej informacji w wydarzeniu, gdzie można dokonać również zgłoszenia w formularzu:

Speedrower z Tatą.

Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych. Obowiązkowy strój to kask, długi rękaw i długie spodnie.

Zdjęcie: Bogielczyk Foto