W meczu zamykającym piątą rundę spotkań odbędą się derby kujawsko-pomorskie. W niedzielę o godzinie 19:15. ZOOleszcz GKM Grudziądz podejmie For Nature Solutions Apator Toruń. Znamy składy jakie na ten mecz zaprezentowali menadżerowie obu drużyn.

W obu drużynach – tradycyjnie już – menadżerowie będą stosować zastępstwo zawodnika. W ekipie gości „z/z-tka” będzie stosowana za zawodnika z nr 4, a u gospodarzy z nr 12.

Drużyna For Nature Apator Toruń jak na razie zawodzi w rozgrywkach ligowych. Anioły odniosły jak na razie tylko jedno zwycięstwo, w meczu z beniaminkiem z Ostrowa. Na wyjazdach ponosili same porażki.

Drużyna ZOOleszcz GKM Grudziądz po dwóch wygranych meczach poniosła dwie porażki, w tym w ostatniej kolejce spotkań na własnym torze z Moje Bermudy Stalą Gorzów.

W ekipie gości do składu powrócił Krzysztof Lewandowski, który z Karolem Żupiński będzie tworzył formację młodzieżową.

Janusz Ślączka w ekipie gospodarzy nie dokonał żadnych zmian. Została podana „żelazna” szóstka zawodników. Jeśli gospodarze pojadą tak dobrze i skutecznie jak w meczu przeciwko Betard Sparcie Wrocław, to goście będą mieć kłopoty z wywiezieniem jakichkolwiek punktów z Grudziądza.

Awizowane składy:

For Nature Solutions Apator Toruń
1. Patryk Dudek
2. Robert Lambert
3. Paweł Przedpełski
4. z/z
5. Jack Holder
6. Krzysztof Lewandowski
7. Karol Żupiński

ZOOleszcz GKM Grudziądz
9. Przemysław Pawlicki
10. Krzysztof Kasprzak
11. Frederik Jakobsen
12. z/z
13. Nicki Pedersen
14. Kacper Łobodziński
15. Kacper Pludra

Początek spotkania, niedziela 8.05.br, godz. 19:15. Transmisja Canal+ Sport 5.