W którym klubie wystartuje Damian Natoński?

Sezon ligowy coraz bliżej. Wiele niewiadomych zostało już rozwiązanych i praktycznie każdy zawodnik z czołówki krajowej ma już swój klub w Polsce.

Do rywalizacji w rozgrywkach w 2023 roku przygotowuje się oczywiście Damian Natoński. Jak sam mówi, nie tylko on pracuje nad poprawą swojej formy. Jak przekazał „Damianek” przygotowania do sezonu 2023 zaczął również jego rower. W częstochowskim warsztacie zawodnik wspólnie z mechanikiem Pawłem niedawno serwisował oraz czyścił sprzęt, aby w przyszłym roku wszystko funkcjonowało na najwyższym poziomie. Natoński zapowiedział kilka nowości w swoim rowerze.

2 kwietnia rozpocznie zainaugurowane zostaną rozgrywki ligowe sezonu 2023. Na dziś jedno jest pewne: Damianek wystartuje na Wyspach Brytyjskich w barwach Scheffield Stars. Jak mówił bardzo spodobała się jemu jazda w Anglii. „Damianek” mógł zobaczyć zupełnie inny speedrower niż ma to miejsce w Polsce. Już parę sezonów wcześniej chciał spróbować angielskiego speedrowera, lecz z różnych przyczyn nie doszło to do skutku. W dalszym ciągu zawodnik chce poznawać nowe tory na z których chce wynosić cenne lekcje i wnioski na przyszłość. Natoński bardzo się cieszy, że pozostał w drużynie z Sheffield także na sezon 2023.

Na razie nie przejmuje się zbytnio tym, że nie ma drużyny w Polsce. A w którym klubie wystąpi Damian Natoński? Dowiemy się o tym niebawem.

Zdjęcie: media społecznościowe Damiana Natońskiego