Po przerwie spowodowanej koronawirusem w końcu kibice Sparty Wrocław będą mogli zobaczyć swoich idoli, na żywo podczas przedsezonowej prezentacji.

Przypomnijmy, iż przez ostatnie dwa lata WTS organizował spotkania w zamkniętym gronie z partnerami i sponsorami klubu.  Podczas takiej imprezy podsumowywano zakończone sezony, dziękowano sponsorom, a także prezentowano skład Wrocławian na nowe rozgrywki ligowe.

Przed sezonem 2022 pisaliśmy:

My żałujemy, że drużyny nie zaprezentowano szerokiej grupie fanów wrocławskiej Sparty. Kibice wrocławskiej ekipy na pewno licznie przybyliby na takie spotkanie prezentujące skład drużynowych mistrzów Polski z sezonu 2021, na przyszły rok.

Miejmy tylko nadzieję, iż jeśli nie zostaną zaostrzone ograniczenia z powodu COVID, taka prezentacja składu Sparty dla kibiców odbędzie się wiosną 2023 r.

No i doczekaliśmy się!

W czwartek, 23 marca, w galerii Magnolia Park, odbędzie się oficjalna prezentacja drużyny Betard Sparta Wrocław na sezon 2023. Kibice będą mieli okazję zobaczyć na żywo zespół, który za kilka tygodni rozpocznie walkę o drużynowe mistrzostwo Polski.

Kibice będą mieli okazję spotkać się twarzą w twarz z żużlowcami po długiej przerwie zimowej, zrobić sobie z nimi pamiątkowe zdjęcia, czy wziąć autograf.

Prezentacja rozpocznie się 23 marca, o godzinie 19:00. Po jej zakończeniu zaplanowana jest sesja autografowa z udziałem drużyny. Wstęp na prezentację jest darmowy.

Źródło: materiały prasowe WTS Sparta