Dnia 31 października we Wrocławiu odbył się mecz 1 Ligi hokeja na trawie kobiet pomiędzy drużynami UKS Orient II Łozina oraz KS Hokej Start Brzeziny. Gospodarzem meczu był klub z Łoziny, który swoje domowe mecze rozgrywa właśnie w stolicy Dolnego Śląska.

Przed meczem drużyna gospodyń zajmowała trzecie miejsce w lidze, klub z Brzezin przyjechał na mecz jako lider tabeli. Spotkanie przebiegało pod dyktando drużyny gości, która już na początku rywalizacji strzeliła bramkę. Dalszy przebieg meczu to dalsza przewaga zespołu z Brzezin, któremu nie udało się jednak udokumentować jej kolejnymi bramkami. Choć szanse niewątpliwie były.

Ambitnej drużynie z Łoziny ciężko było przebić się pod bramkę przeciwniczek, piłka przez zdecydowaną większość spotkania znajdowała się na ich połowie boiska. Klub z Brzezin wygrał więc 1-0.

Zachował oczywiście pozycję lidera tabeli (z kompletem punktów!). Zespół z Łoziny nie jest na pewno słaby w obecnym sezonie o czym najdobitniej świadczy wygrana aż 4-0 na wyjeździe z LKSem Rogowo.

W tym meczu gospodynie musiały jednak uznać wyższość znakomicie dysponowanych w meczu jak i całym sezonie rywalek.

Zdjęcie autor tekstu