Trwa 88. Plebiscyt Przeglądu Sportowego na najlepszego sportowca Polski w 2022 roku. 7 stycznia br odbędzie się wielki finał podczas którego poznamy zwycięzcę głosowania kibiców.

Ostatnio przypomniano zasady głosowania. Głosować można na trzy sposoby: papierowo, korzystając z kuponów dostępnych w „Przeglądzie Sportowym”, gazecie „Fakt” i „Fakt TV”, za pośrednictwem internetu na stronach www.plebiscyt.przegladsportowy.pl oraz www.polsatsport.pl, jak również SMS-owo wysyłając na numer 7371 numer kandydata od 1 do 26.

Głosowanie w tegorocznym plebiscycie trwa do 6 stycznia 2023 r., do godz. 16.00.

Przypomnimy, iż w tegorocznym plebiscycie w gronie nominowanych znalazł się żużlowiec Motoru Lublin Bartosz Zmarzlik. Obecnie toczy wyrównany bój z Igą Świątek. Czy powtórzy sukces z 2019 roku i w pokonanym polu zostawi naszą mistrzynię rakiety – Igę Świątek i jednego z najlepszych piłkarzy świata Roberta Lewandowskiego?

Bartosz Zmarzlik w plebiscycie Przeglądu Sportowego ma numer 25.

Należy zwrócić uwagę na fakt, iż po sukcesie w 2019 roku nasz trzykrotny indywidualny mistrz świata znajdował się w czołówce najpopularniejszych polskich sportowców. W 2020 roku zajął piąte miejsce, a rok później był trzeci tuż za Robertem Lewandowskim i mistrzynią olimpijską Anitą Włodarczyk.

Wszystkich kandydatów do tytułu najlepszego sportowca Polski można znaleźć w tym miejscu.

Źródło: przeglądsportowy.onet.pl