11 listopada br w Ostrowie Wlkp. odbył się tradycyjny turniej z okazji Dnia Niepodległoci. Była to znakomita okazja, aby obejrzeć interesujące wyścigi. W zawodach wystartowało 26 zawodników z klubów z Ostrowa, Leszna, Wrocławia i Gniezna.

Organizatorzy zaprezentowali także najmłodszych wychowanków Stowarzyszenia Omega. W Ostrowie odbył się także turniej 20 lecie startów Piotra Jamroszczyka oraz Marcina Kołaty.

Turniej wygrał nie kto inny, jak jeden z jubilatów – Piotr Jamroszczyk, na drugim stopniu podium stanął Paweł Kozłowski, a trzeci był Mateusz Pacek.

Dwadzieścia lat minęło jak jeden dzień. Niedawno zaczynałem, a teraz kilka nowych pokoleń zawodników jest już w drużynie – powiedział po zawodach zadowolony jubilat.

W kategorii Junior na czele byli zawodnicy (jeszcze) Szarży Wrocław. Zwycięstwo odniósł Paweł Szkudlarek, który w przyszłym sezonie będzie startował w rodzinnym Ostrowie. Drugi był Ksawery Kielaszewki, który bardzo chętnie zostanie w Szarży Wrocław, jeśli ta wystartuje w rozgrywkach CS Superligi. Trzecie miejsce, po biegu dodatkowym, zajął Dawid Lis.

Mieliśmy także okazję zobaczyć bieg specjalny, do udziału w którym jubilaci zaprosili Damiana Wojczyńskiego, Krzysztofa Jerysia, Adama Leśnierowskiego oraz Mateusza Ludwiczaka. Wyścig wygrał zawodnik Szarży, ale wychowanek Wiraża – Damian Wojczynski.

Źródło i zdjęcia: media społecznościowe Omega Ostrów Wlkp.