W najbliższą sobotę 05.09.br na torze Lwów Avii Częstochowa odbędzie się trzecia i ostatnia runda prestiżowego turnieju Best of Pairs. Głównym kandydatem do zwycięstwa w tegorocznej edycji jest ekipa Big Foot’s 16 Tapes. Wygrali oni dwie rundy i zdecydowanie przewodzą w klasyfikacji przejściowej turnieju. wydaje się, iż tylko kataklizm może drużynie Big Foot’s 16 Tapes odebrać zwycięstwo w tegorocznej edycji cyklu Best of Pairs.

Ubiegłoroczni zwycięzcy ekipa Aperito Premium w składzie Marcin Szymański, Damian Natoński, Sebastian Paruzel ma duże szanse na zajęcie drugiego miejsca w klasyfikacji końcowej. Na pewno zawodnicy teamu Aperito wykorzystają znajomość toru w Częstochowie.

O drugie i trzecie miejsce będą walczyć ze sobą ekipy Aperito Premium, Blackhawk Team, Team Strażak Mikołów oraz TPD Kalety.

Zajmująca piąte miejsce drużyna Szarży Hydro-Budu Wrocław pojedzie w Częstochowie osłabiona. Mateusz Ślęzak w ostatniej rundzie Best of Pairs uległ kontuzji i cały czas nie może startować. Osamotniony Piotr Jamroszczyk będzie walczył, by w klasyfikacji końcowej jego ekipa nie zajęła ostatniego miejsca. Niestety regulamin Best of Pairs nie przewiduje zmian zawodników w trakcie trwania cyklu – nawet w przypadku kontuzji zawodnika.

Ciekawostką jest fakt, iż w tegorocznej edycji Best of Pairs nie występuje ani jeden medalista Indywidualnych Mistrzostw Polski, które zakończyły się w ostatnią niedzielę w Gnieźnie.