Jak co tydzień we środę i czwartek o godz. 18:30 na torze przy ul. Krajewskiego odbyły się treningi żaków Szarży. Podczas czwartkowego treningu Szarżaków czekała niespodzianka. Zarząd klubu zaprosił zajączka ze słodkościami dla najmłodszych zawodników rateli.

Ale uprzejmości na tym się skończyły. Wrocławskie żaki bardzo poważnie traktują treningi i podczas kręcenia treningowych kółek na torze rywalizacja jest bardzo zacięta. Trener Artur Bujnowski podczas zajęć wprowadza różne nowe elementy treningowe, tak by Szarżaki poznawały coraz więcej tajników speedrowera.

Zarząd Szarży Wrocław zaprasza wszystkie chętne dzieci w wieku 4 – 14 lat do udziału w treningach na torze przy ul. Krajewskiego 1 we Wrocławiu. Zajęcia odbywają się we środy i czwartki o godz. 18:30.

Rozpoczęły się zapisy wszystkich chętnych do udziału w tegorocznym cyklu Grand Prix Wrocławia, które rusza już w sobotę 23 kwietnia. Organizatorzy po rozegraniu dwóch edycji Grand Prix Wrocławia postanowili zmienić nieco zasady rywalizacji.

Szczegóły dotyczące Grand Prix Wrocławia:

Grand Prix Wrocławia Żaków

Zawody zostaną rozegrane w 4 kategoriach wiekowych: U6, U8, U10 i U12. Dziecko można zgłosić do kategorii wiekowej swojej, a także wyższej. Wpisowe 10 zł płatne w dniu zawodów. Podczas zgłaszania prosimy o podanie rocznika dziecka.

Zapisy: [email protected]

Grand Prix Wrocławia

W związku z dużym zainteresowaniem w zeszłym sezonie, w tym roku cykl odbędzie się w dwóch kategoriach. Więcej informacji i ewentualny przydział u organizatora. Wpisowe 10 zł płatne w dniu zawodów.

Więcej informacji i zapisy: [email protected]

Zapisy przyjmujemy do 19.04.2022, godz. 21.00

Galeria zdjęć z ostatnich treningów wrocławskich Szarżaków: