W dniach 28-29 sierpnia br we Wrocławiu na torze przy ul. Krajewskiego 1 odbędą się speedrowerowe Indywidualne Mistrzostwa Polski w siedmiu kategoriach:
kobiety,
młodzicy,
kadeci,
juniorzy,
młodzieżowcy,
seniorzy (open),
weterani (zawodnicy powyżej 40 roku życia)

Mistrzostwa rozpoczną się w sobotę 28 sierpnia o godzinie 10:30 kwalifikacjami juniorów. Później do walki przystąpią zawodnicy w kategorii open. Najważniejszy finał zostanie rozegrany w sobotni wieczór o 19:30.

Przygotowania do finału IMP we Wrocławiu idą pełną parą. Wiele spraw związanych z imprezą zapinana jest na ostatni guzik. Organizatorzy turnieju Klub Sportowy Szarża Wrocław z prezesem Adrianem Kocurem dbają o to by media w odpowiedni sposób nagłośniły Finał Indywidualnych mistrzostw Polski we Wrocławiu.

Na jednym z treningów na ul. Krajewskiego 1 pojawiła się ekipa reporterska z Telewizji Wrocław. Prezes Adrian Kocur odpowiadał na pytania zadawane przez red. Arkadiusza Dziubka. Dowiedzieliśmy się min., że akcja promocyjna we Wrocławiu zostanie przeprowadzona w tygodniu poprzedzającym finały.

Prezes Szarży wierzy, że któryś z trzech startujących zawodników rateli stanie na podium w kategorii open. Wśród głównych faworytów do tytułu IMP Adrian Kocur wymienił min. Dawida Basa, Arkadiusza Szymańskiego, czy też Marcina Szymańskiego. Zaznaczył również, iż stawka zawodników jest bardzo wyrównana i o tytule zadecyduje dyspozycja dnia.

A co jeszcze reporterowi TVP 3 Wrocław powiedział prezes Adrian Kocur? Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego, który ukazał się w poniedziałkowy wieczór na antenie TVP 3 Wrocław:

Bezpośredni link do materiału filmowego: Fakty Sport (całe poniedziałkowe wydanie)