Piękną wiosnę mamy tej zimy. W związku z tym, zgodnie z wcześniejsza zapowiedzią we wtorek 23.02.br o godz. 18:30 odbył się trening Filu-Bud Szarży II Wrocław na torze na Sępolnie. Nawierzchnia toru, była doskonale przygotowana pod czujnym nadzorem prezesa Szarży Adriana Kocura.

Trener żaków Szarży Artur Bujnowski tak powiedział o torze na K1: „Tor jest naprawdę git, jak na ten moment przedsezonowy. Wyjście z drugiego łuku i pól prostej trochę błotnista plastelina, ale nie ma co narzekać. Mega robota z torem.”

Na treningowe jazdy zdecydował się Paweł Szkudlarek oraz młodzik Michał Kubiński, który już w ubiegłym sezonie pojawiał się na K1. Swoje kółka kręcił na torze również Marek Mutor.

Większość zawodników pierwsze tegoroczne jazdy na wrocławskim owalu już miała za sobą, więc dla uczestników treningu, nie było żadnego zaskoczenia w związku ze stanem nawierzchni. Ściganie na torze było zacięte, ale na szczęście nie było niepotrzebnych upadków, które mogłyby skutkować jakąś kontuzją.

Na treningu obecny był także menadżer pierwszej ekipy Michał Szmaj.

Pod okiem menadżera Szarży I na torze ścigali się również: Witold Strzelec, Bartłomiej Matuszek, Artur Bujnowski, Franek Lignowski oraz Dominik Purzyc. Na owalu przy Krajewskiego nowy sprzęt próbował żak Harpagana Zielona Góra Janek Bujnowski.

Kolejny trening na torze już w najbliższy czwartek o godz. 18:30!

Minigaleria z wtorkowego treningu na K1:

Wideo z rodzinnego biegu: