We Wrocławiu trwają intensywne prace torowe. W klubie ze stolicy Dolnego Śląska wykorzystują ciepłą słoneczną aurę i przygotowuja nawierzchnię by ta nadawała się do ścigania. Przypomnijmy, że jeszcze w lutym dosypano sporo nowej nawierzchni  na pierwszym łuku oraz tuz po starcie.

Jednak na razie nie ma możliwości wyjazdu na tor.

Na drugim łuku (tym, który zazwyczaj jest w cieniu) jest „gąbka”.

Natomiast sam tor udało się już praktycznie przygotować. Wszystkie fale który były na łukach, po dosypaniu nawierzchni udało się już wyeliminować.

W klubie przekazano jedyny możliwy w tej sytuacji komentarz:

„Odliczamy dni”.

Później określono dokładny termin pierwszego w tym sezonie wyjazdu zawodników Szarży na tor:

𝐙𝐀𝐂𝐙𝐘𝐍𝐀𝐌𝐘

Pierwszy trening w tym sezonie już w sobotę (7 marca) od godz. 10:00.

Jedno jest pewne. We Wrocławiu wszyscy spragnieni są wyjazdu na tor. Na pierwszym treningu na pewno będzie tłoczno i chętnych do kręcenia pierwszych kółek na torze z pewnością nie zabraknie.