We Wrocławiu trwają intensywne prace torowe. W klubie ze stolicy Dolnego Śląska wykorzystują ciepłą słoneczną aurę i przygotowuja nawierzchnię by ta nadawała się do ścigania. Przypomnijmy, że jeszcze w lutym dosypano sporo nowej nawierzchni na pierwszym łuku oraz tuz po starcie.
Jednak na razie nie ma możliwości wyjazdu na tor.
Na drugim łuku (tym, który zazwyczaj jest w cieniu) jest „gąbka”.
Natomiast sam tor udało się już praktycznie przygotować. Wszystkie fale który były na łukach, po dosypaniu nawierzchni udało się już wyeliminować.
W klubie przekazano jedyny możliwy w tej sytuacji komentarz:
„Odliczamy dni”.
Później określono dokładny termin pierwszego w tym sezonie wyjazdu zawodników Szarży na tor:
𝐙𝐀𝐂𝐙𝐘𝐍𝐀𝐌𝐘
Pierwszy trening w tym sezonie już w sobotę (7 marca) od godz. 10:00.
Jedno jest pewne. We Wrocławiu wszyscy spragnieni są wyjazdu na tor. Na pierwszym treningu na pewno będzie tłoczno i chętnych do kręcenia pierwszych kółek na torze z pewnością nie zabraknie.








