PFKS na swoim blogu opublikował komunikat dotyczący rotacji zawodników, których drużyny występują w CS Superlidze i CS 1 Lidze. Poniżej treść tego komunikatu:

Zgodnie z zasadami rotacji pomiędzy pierwszą i drugą drużyną tego samego klubu startującymi na różnych szczeblach rozgrywek, podaje się po pięciu najlepszych, pod względem średniej biegopunktowej, zawodników, którzy w rundach 6-10 nie mają prawa startu w drużynie rezerw startującej w CS 1. Lidze.

Zastrzeżenie: Szawer rozegrał już wszystkie cztery spotkania pierwszej części sezonu, więc podana lista jest obowiązująca. Drużynie TSŻ pozostał do rozegrania zaległy mecz piątej rundy w Gnieźnie z Orłem, który zostanie rozegrany w najbliższą sobotę, a szósta runda już w niedzielę. Wobec tego, że aktualne parametry zawodników TSŻ są mocno zróżnicowane (czytaj – jest mało prawdopodobne, by szósty zawodnik wyprzedzi piątego, o ile nie nastąpi zmiana statusu z „klasyfikowany” na „nieklasyfikowany” lub odwrotnie), to zostaje podana lista zawodników TSŻ w aktualnej formie. Jeżeli jednak sobotni mecz TSŻ w Gnieźnie cokolwiek zmieni na podanej liście, to ukaże się komunikat korygujący. Jeżeli jednak do niedzieli 28.05, do godziny 8:00 takowego nie będzie, to niżej podaną listę należy traktować jako wiążącą.

TOP 5 Szawer: Mark Carmichael, Mateusz Ślęzak, Patryk Kriger, Rafał Potoczny, Mikołaj Michalski.

TOP 5 TSŻ: Dawid Bas, Jakub Sawiński, Remigiusz Burchardt, Arkadiusz Szymański, Jakub Kościecha.

Źródło: http://pfks.blogspot.com/2023/05/top-5-druzyn-tsz-i-szawer-leszno-na.html