Zgodnie z zapowiedzią, iż jeszcze przed sezonem zostanie opublikowany serial dotyczący Sparty Wrocław, kibice wreszcie doczekali się.

W czwartek 16 marca br o godz. 20:00 odbyła się premiera dwóch pierwszych odcinków serialu „To jest Sparta”. Wszyscy kibice będą mogli oglądać te i koleje odcinki na oficjalnym kanale Betard Sparty w serwisie YouTube.

Na stronie klubowej tak opisano serial „To jest Sparta”:

Ten serial powstał bo…Miała być #GameOfThrones, a wszystko rozpadło się jak #HouseOfCards. No, ale w tamtym sezonie przytrafiały nam się ciągle jakieś #StrangerThings i pozostało nam #DriveToSurvive. To jednak absolutnie nie był nasz #LastDance i dlatego nawet #TheLastOfUs robią wszystko by uniknąć kolejnego #BreakingBad

W pierwszym odcinku nie mogło oczywiście zabraknąć odniesień do zdobytego, po 15 latach oczekiwań, tytułu drużynowych mistrzów Polski z 2021 roku. Ale nie będziemy spolerować. Zachęcamy do oglądania na kanale YT Betard Sparty Wrocław TUTAJ

A tak opisano serial na kanale YT Betard Sparty:

W sezon 2022 wchodziliśmy jako mistrzowie Polski, z wielkimi nadziejami na obronę tytułu. Niestety, nic nie poszło po naszej myśli, a problemy piętrzyły się od pierwszych meczów aż po rundę finałową. Zobaczcie unikalną perspektywę zza kulis tego trudnego sezonu, w pierwszym serialu o Betard Sparcie Wrocław.

Dwa pierwsze odcinku dostępne także tutaj:

Odcinek 1:

Odcinek 2: