Bardzo dobra informacja napłynęła z Wrocławia. Tai Woffinden we wczorajszych informacjach, które podawał w swoich mediach społecznościowych informował o tym, iż dziś o godz. 12:00 poda ważne informacje.

Brytyjczyk słowa dotrzymał i dziś cały żużlowy świat mógł się dowiedzieć, że Tai Woffinden zdecydował o swojej żużlowej przyszłości. Tajski – od 2012 r związany ze Spartą Wrocław, podpisał umowę ze swoim dotychczasowym klubem na kolejne trzy lata. Tak jak Betard, tak i Tai będą razem w Sparcie do 2024 r.

Obecnie Brytyjczyk ze średnią punktową 2,115 pkt/bieg jest na siódmym miejscu najskuteczniejszych żużlowców PGE Ekstraligi. Tajski reprezentując barwy wrocławskiego klubu trzy razy został Indywidualnym Mistrzem Świata.

Woffinden wraz ze swoją rodziną mieszka pod Wrocławiem. Nie ukrywa, że bardzo dobrze czuje się na Dolnym Śląsku. Wydaje się, że Brytyjczyk na dobre zaaklimatyzował się we Wrocławiu. Kiedy tylko ma czas można go spotkać z córkami na różnych imprezach, jakie organizowane są we Wrocławiu.

Po Artemie Łagucie jest drugim liderem, który poinformował opinię publiczną o reprezentowaniu w kolejnych latach Sparty Wrocław.

Taiowi w jego bogatym dorobku różnego rodzaju tytułów brakuje tylko jednego – Drużynowego mistrzostwa Polski. Właśnie rozpoczynają się decydujące mecze w PGE Ekstralidze.