Tai Woffinden zawodnik Betard Sparty Wrocław obecnie przechodzi intensywną rehabilitację kontuzjowanej podczas SGP Wielkiej Brytanii dłoni. Wiele godzin spędza na żmudnych ćwiczeniach. Oprócz tego aktywnie wspiera swoich kolegów z drużyny podczas ostatnich meczów, w których nie może występować w roli zawodnika. W parku maszyn Tajskiego „jest wszędzie pełno”, „żyje meczem” i służy radą kolegom z drużyny. Dodatkowo udostępnia swoje motocykle. Oprócz tego – jak sam przyznaje – ma dużo czasu.

Tajski nie byłby sobą, gdyby nie wymyślił czegoś nowego. Niedawno kupił nową parę butów Nike Air Force 1. Brytyjczyk postanowił skustomizować swoją parę obuwia.

W swoich mediach społecznościowych zamieścił film z tego jak w wywarze z kawy postanowił sprawić by jego para nowych butów Nike AF1 była wyjątkowa.

Tajski zamieścił ponadto tekst, w których zachęca by we wpisach podsunąć nowe pomysły jak można jeszcze w inny sposób sprawić by jego buty były wyjątkowe.

Brytyjczyk napisał:

Zrobiliśmy kilka niestandardowych kawowych AF1

kto nie kocha kawy?

Tak, mam teraz za dużo czasu!!!

Ale tak w ogóle jak wyglądają teraz te buty??

Daj mi znać w komentarzach, czy powinienem zrobić kolejną niestandardową parę i macie jakieś pomysły?!?

Kilka odpowiedzi się pojawiło pod wpisem Tajskiego…

A my w dalszym ciągu nie wiemy, czy Tai Woffinden wystartuje w najbliższą niedzielę w rewanżowym meczu finałowym pomiędzy Betard Spartą a Platinum Motorem Lublin.