Nowy projekt Szarży Wrocław przyjął się. #Szarżomania miała ruszyć po feriach. W związku z tym, iż zawodnicy do nowego sezonu przygotowują się trenując w halach czy też biegając w terenie to najlepszy moment, by o speedrowerze porozmawiać z dziećmi właśnie teraz.

W ramach #Szarżomanii zaplanowane są odwiedziny zarówno prezesa jak i najmłodszych zawodników Szarży w przedszkolach i szkołach na terenie Wrocławia, a także gmin ościennych. Pierwsze wizyty odbywają się w placówkach w których trenują SzarŻaki. Ale #Szarżomania zawita wszędzie tam gdzie tego będą chciały dzieci a dorośli zgłoszą się do klubu Szarża. Ubiegły tydzień zakończony został wizytą w Językowej Szkole Podstawowej Niziołki.

Poniżej krótka relacja z tego spotkania:

Kolejne spotkanie z okazji #Szarżomani za nami! Dziś gościliśmy w Językowa Szkoła Podstawowa Niziołki we Wrocławiu. Trzeba przyznać, że spotkanie bardzo energiczne i ciekawe, a dzieci miały dużo pytań.

Rozmawialiśmy o zasadach speedrowera, regulaminie, ale również bezpieczeństwie. Dzieci miały okazję zobaczyć kilka wyścigów z IMP 2021, a najbardziej zaciekawiły je… upadki. 😎

Na zakończenie próbne przejażdżki rowerem po przedszkolu, które nie miały końca, ale także zaproszenie już na próbne jazdy w marcu na K1.

Dziękujemy i do zobaczenia! 👋