Niedawno, w artykule Kto dewastuje tor na ul.Krajewskiego? pisaliśmy o tym, że furtka w ogrodzeniu toru na Krajewskiego w ostatnim czasie parę razy została wyrwana z zawiasów.

Nasz artykuł czytają rodzice Szarżaków trenujących na co dzień na torze przy K1. Na odzew z ich strony nie trzeba było długo czekać. Już podczas zajęć we środę 2 czerwca rodzice naprawili furtkę w ogrodzeniu owalu na Sępolnie. Dzieci miały swoje zajęcia na torze, a opiekunowie swoje.

Szczególne podziękowania należą się zwłaszcza tacie Kacpra, który najbardziej zaangażował się w naprawę bramki. Miejmy nadzieję, że po obecnych pracach bramka posłuży wszystkim znacznie dłużej. I będzie chronić przed wtargnięciem np. dzieci na tor podczas treningów na tym owalu.
Efekt naprawy furtki:

Mimo „długiego weekendu”, w sobotnie przedpołudnie zjawiła się spora grupa dzieci z Akademii Speedrowera, które pod czujnym okiem Artura Bujnowskiego, nie tylko ścigały się na torze.

Jak zwykle, zaciętej rywalizacji nie brakowało. Podobnie jak uśmiechu po wygranych biegach, czy złości po tym jak wyścig się nie udał. Nie brakowało upadków. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.

Mini galeria zdjęć z sobotniego treningu: