Zarząd Szarży w nieustannie szuka wsparcia dla jednego z najmłodszych klubów wrocławskich.

W swoich mediach społecznościowych ratele poinformowały o pozyskaniu nowego sponsora dla klubu.

Poniżej treść komunikatu ze strony Szarży:

Witamy na pokładzie nowego Partnera jakim jest Firma ONDO sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie. ONDO to producent marki PULSAR oraz dystrybutor marki LOXEAL.

Jesteśmy polskim producentem aerozoli, produktów klejowych oraz preparatów wspomagających i przygotowujących powierzchnie do procesu klejenia pod marką PULSAR. Są to wysokiej jakości produkty chemiczne, przeznaczone do stosowania zarówno w przemyśle, jak i w domu. Zaspokajają wszelkie potrzeby klientów klejowych jak i użytkowników produktów technicznych. Ze względu na postęp techniczny w dziedzinie chemii przemysłowej oraz na zmieniające się potrzeby użytkowników oferta stale się rozwija. Wszystkie produkty marki PULSAR posiadają karty techniczne oraz karty charakterystyki.

Ponadto, jesteśmy wyłącznym importerem na rynek polski produktów włoskiej marki LOXEAL. LOXEAL to włoska marka zaawansowanych technicznie produktów wysokiej jakości dla zastosowań w przemyśle oraz szeroko pojętej technice połączeń. Produkty marki LOXEAL charakteryzują się szerokim spektrum zastosowań i właściwości fizyko-chemicznych. Ze względu na przystępną cenę oraz różnorodność opakowań kleje mogą być z łatwością stosowane przez praktycznie każdego użytkownika. Kleje marki Loxeal z powodzeniem mogą zastąpić tradycyjne metody połączeń konstrukcyjnych i są coraz częściej stosowane ze względów ekonomicznych.

https://pulsar-glue.pl/

https://ondo.eu/

Dziękujemy! Witamy na pokładzie!