Nowopowstały klub Szarża Wrocław ogłosił swój skład.

W zespole w przyszłym sezonie pojedzie wiele znakomitości z zawodnikami mającymi w dorobku tytuł Indywidualnego Mistrza Świata – Marcinem Szymańskim (2 tytuły) oraz Bartoszem Grabowskim na czele.

Dzięki wielkiemu zaangażowaniu Prezesa klubu Adriana Kocura oraz wielu innych osób misja reaktywacji speedrowera w stolicy Dolnego Śląska staje się faktem.

W klubie oprócz dorosłych zawodników oraz młodzieży trenuje aktualnie cała masa dzieci. Zainteresowanie speedrowerem we Wrocławiu jest bardzo duże.
W klubie panuje wielki entuzjazm, i radość z faktu iż ten piękny sport powrócił do Wrocławia po wielu latach przerwy, a pierwszym tego symbolicznym akcentem był zorganizowany we wrześniu ponownie po wielu latach przerwy memoriał Jakuba Kroczaka.

Działacze klubowi zdają sobie sprawę, iż w sporcie liczy się ciężka, systematyczna praca którą należy wykonać i jest to dopiero początek wielkiej misji, której się podjęli.

Zespół w roku przyszłym wystąpi w CS Superlidze Speedrowerowej oraz 1 lidze. Środowisku wrocławskiego speedrowera, zawodnikom, działaczom wypada życzyć wielkich sukcesów sportowych i tego by entuzjazm i radość ich nigdy nie opuściły.

Skład Szarży Wrocław na sezon 2021:
Marcin Szymański – kapitan;
Maciej Ganczarek;
Bartosz Grabowski;
Damian Natoński;
Mateusz Ślęzak;
Damian Wojczyński;
Franek Lignowski (u23);
Kamil Niemiec (u23);
Mateusz Pacek (u23)
Wiktor Czerwiński (u18);
Paweł Szkudlarek (u18)