Klub Sportowy „Szarżaki” Wrocław powstał w 2020 roku. Zawodnicy wrocławskiego klubu trenują dyscyplinę jaką jest speedrower, która jest bliźniaczo podobna do klasycznego żużla. W 2016 ze środków Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego został wyremontowany tor do uprawiania tej pięknej dyscypliny sportu przy ul. Rafała Krajewskiego 1.

Niestety podczas projektowania i remontu toru nikt nie pomyślał, aby doprowadzić wodę i w okolicy słupa z oświetleniem toru, postawić skrzynkę z możliwością podłączenia się do prądu. Kto interesuje się żużlem ten doskonale wie, jak ważna jest kosmetyka toru i dokładnie tak samo jest w speedrowerze. Polewanie toru jest podstawą, aby jazda po torze była przyjemniejsza, ale co najważniejsze bezpieczniejsza.

Chcąc zapewnić jak najlepsze warunki do rozwoju najmłodszym zawodnikom rateli, klub Szarża postanowił utworzyć zbiórkę, która pomoże w poprawie infrastruktury toru i zapewni bezpieczeństwo podczas treningów i zawodów na K1.

Zarząd klubu dziękuje za każdą pomoc

Link do aukcji SzarŻaków:

https://pomagam.pl/n9n497?fbclid=IwAR3XhVo2o8jBZIIAO-hM58CwIFSFvPRblke0p_QYw7H6c_Vjuqc_xlDMT0I