W niedzielę 10 maja br. w trzecim i ostatnim meczu pomiędzy drużynami z Leszna i Wrocławia rywalizowano w ramach Drużynowych Mistrzostw Okręgu Zachodniego. Spotkanie pomiędzy Szawerem a Szarżą było bardzo zacięte3, a wynik całego spotkania rozstrzygnął się w biegach nominowanych, w których dwa razy gospodarze wygrali podwójnie.

Poniżej krótkie podsumowanie tego spotkania ze strony Szarży Wrocław:

BITWA DO OSTATNIEGO BIEGU! 🌪️ Wynik DMO: Szawer vs Szarża (77:72)

To był prawdziwy maraton emocji! Ostatni mecz dzisiejszego dnia w Lesznie trzymał w napięciu do samego końca. Wynik 77:72 pokazuje, jak niewiele zabrakło do końcowego sukcesu – ostatecznie to gospodarze zachowali więcej zimnej krwi w końcówce.

Nasi zawodnicy pokazali ogromną ambicję i charakter, walcząc o każdą „czwórkę” na terenie rywala 👏🔥

Punkty dla Szarży zdobyli:

🟡 Hubert Kielaszewski: 20 (3, 4, 4, 4, 4, 1)

🟡 Damian Wojczyński: 14+3 (3′, 3, 3′, 3, 2′)

🟡 Wojciech Kowalski: 13+1 (1, 4, 3, 3′, 2)

🟡 Maciej Wojtczak: 10+2 (2, 1, 2′, 2′, 3)

🟡 Jakub Pogoda: 8+1 (2, 2′, 1, 1, 2)

🟡 Franciszek Lignowski: 6 (-, -, 2, 3, 1)

🟡 Filip Kawecki: 1 (1, -, -, -)

Dziękujemy całej ekipie za ten niesamowity weekend pełen sportowej rywalizacji 🤜🤛

Wracamy do Wrocławia bogatsi o kolejne doświadczenia. Dziękujemy kibicom za wsparcie!

Punty zawodników obu drużyn: