W niedzielę 10 maja br. w trzecim i ostatnim meczu pomiędzy drużynami z Leszna i Wrocławia rywalizowano w ramach Drużynowych Mistrzostw Okręgu Zachodniego. Spotkanie pomiędzy Szawerem a Szarżą było bardzo zacięte3, a wynik całego spotkania rozstrzygnął się w biegach nominowanych, w których dwa razy gospodarze wygrali podwójnie.
Poniżej krótkie podsumowanie tego spotkania ze strony Szarży Wrocław:
BITWA DO OSTATNIEGO BIEGU!
Wynik DMO: Szawer vs Szarża (77:72)
To był prawdziwy maraton emocji! Ostatni mecz dzisiejszego dnia w Lesznie trzymał w napięciu do samego końca. Wynik 77:72 pokazuje, jak niewiele zabrakło do końcowego sukcesu – ostatecznie to gospodarze zachowali więcej zimnej krwi w końcówce.
Nasi zawodnicy pokazali ogromną ambicję i charakter, walcząc o każdą „czwórkę” na terenie rywala ![]()
![]()
Punkty dla Szarży zdobyli:
Hubert Kielaszewski: 20 (3, 4, 4, 4, 4, 1)
Damian Wojczyński: 14+3 (3′, 3, 3′, 3, 2′)
Wojciech Kowalski: 13+1 (1, 4, 3, 3′, 2)
Maciej Wojtczak: 10+2 (2, 1, 2′, 2′, 3)
Jakub Pogoda: 8+1 (2, 2′, 1, 1, 2)
Franciszek Lignowski: 6 (-, -, 2, 3, 1)
Filip Kawecki: 1 (1, -, -, -)
Dziękujemy całej ekipie za ten niesamowity weekend pełen sportowej rywalizacji ![]()
![]()
Wracamy do Wrocławia bogatsi o kolejne doświadczenia. Dziękujemy kibicom za wsparcie!
Punty zawodników obu drużyn:









