Ogromny wysiłek działaczy Szarży Wrocław nie poszedł na marne. „Nowy” tor na ul. Krajewskiego był przygotowywany do nadchodzącego sezonu od początku marca. Obecnie już nie ma żadnych przeszkód by na owalu we Wrocławiu mogły odbywać się regularne treningi.

Dodatkowo w ostatnią sobotę przygotowywano obiekt na ulicy Krajewskiego 1 we Wrocławiu do pierwszych oficjalnych zawodów, które odbędą się już za 10 dni. Stawiano nowe parkingi dla zawodników, wokół toru rozwieszono banery, malowano krawężniki. Wszystko po to by w nowym sezonie zarówno zawodnicy jak i kibice mogli przebywać na obiekcie, na którym występuje Szarża w jak najlepszych warunkach.

Odbyły się już pierwsze jazdy treningowe. Jako pierwsi, w ubiegłą środę na tor wyjechały Szarżaki. Na inauguracyjnych zajęciach było ponad dziesięcioro dzieci. Jak zwykle trening prowadził Artur Bujnowski. Po wszystkich uczestnikach widać było ogromny głód jazdy. Już po pierwszych kółkach widać było, iż trenujący zawodnicy osiągają bardzo duże prędkości.

Kolejny trening żaki odbyły w sobotę. Trener wprowadził do treningu nowe elementy ćwiczeń. Najmłodszych zawodników rateli ciężko było wygonić z toru po zajęciach.

Kolejny trening dzieci już dziś, we środę o godz. 18:30. Szarża Wrocław serdecznie zaprasza wszystkich chętnych, na Sępolno na ul. Krajewskiego 1.

Mini galeria z treningu żaków:

Zaangażowanie najmłodszych:

W piątek na torze przy ul. Krajewskiego we Wrocławiu gościnnie trenowała ekipa Harpagana Zielona Góra. W niedzielę natomiast na wrocławskim owalu pojawili się zawodnicy Szarży, którzy będą występować w CS Superlidze oraz CS 1. Lidze. Swoje pierwsze kółka kręcili min. Dawid Bas, Witold Strzelec, Damian Wojczyński, Wiktor Czerwiński, Paweł Szkudlarek, Michał Szmaj. Oczywiście zabrakło „wrocławskich anglików”, którzy wraz z Damianem Natońskim występowali w ostatni weekend na zawodach, które rozegrano na Wyspach Brytyjskich.

Uczestnicy niedzielnego treningu:

Galeria zdjęć z niedzielnego treningu:

Zawodnicy na torze: