MPKocha sport – Pod takim hasłem w środę 19.05.br. odbyło się spotkanie, podczas którego Szarża Wrocław jako jeden z dziesięciu wrocławskich klubów podpisał porozumienie z MPK Wrocław. W imieniu rateli porozumienie podpisał, obecny na spotkaniu prezesów wrocławskich klubów sportowych – Adrian Kocur szef Szarży.

W mediach społecznościowych Szarża podzieliła się informacją o spotkaniu z MPK we Wrocławiu:
Ogromnym wyróżnieniem dla nas może być fakt, że jesteśmy w sportowej rodzinie MPK z takimi klubami jak: WTS Sparta Wrocław, WKS Śląsk Wrocław, EWINNER Gwardia Wrocław, MKS Juvenia Wrocław, Panthers Wrocław, WKS Śląsk Wrocław koszykówka, WKS Śląsk Wrocław piłka ręczna, 1KS Ślęza Wrocław, Volley Wrocław.
Podpisane porozumienie z klubami ma zachęcać mieszkańców do aktywności fizycznej i do korzystania z komunikacji miejskiej, czyli do #TranSPORTu. Również i kluby mogą liczyć na pomoc MPK Wrocław w wielu kwestiach. Dziękujemy Panu Prezesowi Krzysztofowi Balawejderowi za obdarzenie nas zaufaniem i za pomoc, którą już otrzymaliśmy.❤💛🤝

MPK Wrocław, od niedawna wspierające Szarżę Wrocław, stawia sobie nowe wyzwania – chce angażować się w życie Wrocławian – także sportowe, a nie tylko wozić mieszkańców miasta. MPK od lat współpracuje z wieloma klubami ze stolicy Dolnego Śląska. Teraz ta współpraca zacieśni się jeszcze bardziej.

Galeria zdjęć z mediów społecznościowych Szarży Wrocław: