W niedzielę 10 kwietnia br. oprócz meczu Aquapark Szarży Wrocław z aktualnym drużynowym mistrzem Polski Aseko Orłem Gniezno, na torze przy Krajewskiego 1, okazję do zaprezentowania się w rozgrywkach CS 1. Ligi będą mieli zawodnicy drużyny rezerw rateli.

Do Wrocławia na mecz 1 ligi przyjeżdża ubiegłoroczny spadkowicz z superligi drużyna Szawera Leszno. Przeciwnik bardzo wymagający, który podobnie jak Ostrowianie, zapewne będzie chciał awansować do CS Superligi.

W składzie Wrocławian na pewno znajdą się zawodnicy, którzy już w ubiegłym sezonie mieli okazję walczyć w drużynowych mistrzostwach Polski. Na torze kibice będą mogli dopingować min. Witolda Strzelca, Michała Szmaja, Franciszka Lignowskiego, Bartłomieja Fuchsa, Być może na torze w ekipie rateli pojawi się też Agata Kaczmarek. Drużyna rezerw Szarży chce zdobywać kolejne doświadczenia a także cieszyć się rywalizacją z innymi zespołami.

Drużyna gości ma bardzo bogatą kadrę zawodniczą. Weterani Szawera mieli okazję już w tym sezonie zaprezentować się na torze przy ul. Krjewskiego 1 we Wrocławiu. Od decyzji trenera Arkadiusza Zająca będzie zależało kogo zobaczymy we Wrocławiu

Spotkanie rezerw rateli z drużyną z Leszna odbędzie się tuż po meczu pierwszej drużyny w niedzielę 10 kwietnia o godz. 16:00.

*****

Informacje Szarży Wrocław – organizatora Pikniku rodzinnego i meczów speedrowerowych w niedzielę 10 kwietnia 2022 r. na torze przy ul. Krajewskiego 1, we Wrocławiu:

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Tylko godziny dzielą nas od dzisiejszej inauguracji sezonu CS Superligi, a także CS 1. Ligi. Zapraszamy serdecznie na nasz obiekt, który mieści się na terenie boiska szkolnego, przy ul. Rafała Krajewskiego 1. Poniżej przedstawiamy Państwu najważniejsze informację organizacyjne.

HARMONOGRAM DNIA

12.30 – otwarcie strefy dziecięcej

13.45 – Aquapark Szarża Wrocław – Aseko Orzeł Gniezno

16.00 – Szarża II Wrocław – LKS Szawer Leszno

17.30 – zakończenie imprezy

WSTĘP NA MECZ, PROGRAMY ZAWODÓW

Wstęp na zawody jest bezpłatny. Program zawodów będzie do zakupienia w cenie 5 złotych w okolicach toru (przy strefie gastronomicznej)

STREFA DZIĘCIĘCA

Korzystanie ze strefy dziecięcej jest darmowe. Z darmowych atrakcji mogą korzystać dzieci do 10 roku życia, pod pełną opieką rodziców lub opiekunów. Wszystkie pozostałe informacje, a także regulamin korzystania dostępny na miejscu.

STREFA GASTRONOMICZNA

W okolicach wyjścia z drugiego łuku, dostępna będzie strefa gastronomiczna, gdzie będzie można zakupić dania z grilla, a także napoje.

MIEJSCA PARKINGOWE. DOJAZD NA TOR

W okolicach toru jest ograniczona ilość miejsc parkingowych, tak więc zalecamy dojazd Komunikacją Miejską. Najbliższe większe parkingi znajdują się na terenie Stadionu Olimpijskiego lub przy ul. Adama Mickiewicza.

Tramwaje linii 9, 17 i 33 (wyjście na przystanku 8 maja lub Godebskiego AWF Wrocław), a następnie skierować się w kierunku ul. Krajewskiego 1.

Mieszkańców Wielkiej Wyspy zachęcamy do przyjazdu rowerem lub przyjścia spacerem z całymi rodzinami.

WEJŚCIE NA OBIEKT

Wejście na teren boiska szkoły jest możliwy od ulic: Partyzantów i Kosynierów Gdyńskich. Nie ma możliwości wejścia od ulicy Krajewskiego!

Ważna informacja!

Organizatorzy zaznaczają, że tor znajduje się na terenie boiska szkoły, a wejście znajduje się od ulicy Kosynierów Gdyńskich i Partyzantów. Prosimy nie mylić z Centrum Treningowym – WCT „Spartan”, które znajduje się po przeciwnej stronie od wejścia do szkoły.

Do zobaczenia już w niedzielę na K1

SPONSOREM MECZU JEST, Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o.

Program niedzielnych zawodów: