W niedzielę 5 września odbyły się rewanżowe mecze półfinałowe w CS Superlidze. Z różnych względów Aquapark Szarża Wrocław pojechała na rewanż do Torunia w mocno okrojonym składzie. Przypomnijmy, iż we Wrocławiu nasi zawodnicy długo stawiali opór faworytowi rozgrywek, ale ostatecznie końcówka należała do rywala z Gniezna i Aseko wygrało wówczas 84-72.

Niestety Wrocławianie dość wysoko przegrali drugi półfinał CS Superligi. Porażka 103-55 powodu do dumy nie przynosi ratelom, jednak w tym spotkaniu Szarża wystąpiła bez kilku kluczowych zawodników.

Teraz Wrocławianie skupiają się na walce o brązowy medal z Autojazdą Mustangiem Żołędowo.

Mustang przegrał także spotkanie rewanżowe z TSŻ-em Toruń i to ich półfinałowy przeciwnik zmierzy się w finale z Orłem Gniezno.

ASEKO ORZEŁ GNIEZNO – AQUAPARK SZARŻA WROCŁAW: 103-55

ASEKO ORZEŁ GNIEZNO: 103
11. Szymon Rząd (3*,-,3*,2) 8+2
12. Paweł Kozłowski (4,4,-,-,4) 12
13. Łukasz Łaniecki (3*,4,-,3*) 10+2
14. Łukasz Kokott (4,-,-,4) 8
15. Michał Nowak (d,-,3*,4) 7+1
16. Mikołaj Menz (3*,4,3*,-) 10+2
17. Arkadiusz Graczyk (4,-,4,4,3*) 15+1
18. Dawid Zachmyc (3*,4,3*) 10+2
19. Piotr Kupczyk (4,4,3) 11
20. Michał Menz (3*,2,1,4,2*) 12+2

AQUAPARK SZARŻA WROCŁAW: 55
1. Franciszek Lignowski (1,2,3,2*,2) 10+1
2. Damian Wojczyński (2,2,3,2,3,2) 14
3. Artur Reszelewski (2,2,-,-) 4
4. Arkadiusz Hajost (1,1,1,2,1,1) 7
5. Adrian Kocur (-,-,-,ns) 0
6. Paweł Szkudlarek (2,3,2,2,1,4) 14
7. Błażej Wołoszyn (1,1,1,1,1,1) 6

BIEG PO BIEGU:
1. Arkadiusz Graczyk, Mikołaj Menz, Paweł Szkudlarek, Błażej Wołoszyn 7:3 (7:3)
2. Paweł Kozłowski, Szymon Rząd, Damian Wojczyński, Franciszek Lignowski 7:3 (14:6)
3. Łukasz Kokott, Łukasz Łaniecki, Artur Reszelewski, Arkadiusz Hajost 7:3 (21:9)
4. Mikołaj Menz, Paweł Szkudlarek, Franciszek Lignowski, Michał Nowak (D) 4:5 (25:14)
5. Łukasz Łaniecki, Michał Menz, Artur Reszelewski, Błażej Wołoszyn 7:3 (32:17)
6. Paweł Kozłowski, Dawid Zachmyc, Damian Wojczyński, Błażej Wołoszyn 7:3 (39:20)
7. Piotr Kupczyk, Franciszek Lignowski, Michał Menz, Arkadiusz Hajost 6:4 (45:24)
8. Arkadiusz Graczyk, Mikołaj Menz, Paweł Szkudlarek, Błażej Wołoszyn 7:3 (52:27)
9. Piotr Kupczyk, Damian Wojczyński, Franciszek Lignowski, Michał Menz 5:5 (57:32)
10. Dawid Zachmyc, Szymon Rząd, Paweł Szkudlarek, Arkadiusz Hajost 7:3 (64:35)
11. Arkadiusz Graczyk, Łukasz Łaniecki, Damian Wojczyński, Paweł Szkudlarek 7:3 (71:38)
12. Michał Menz, Michał Nowak, Arkadiusz Hajost, Błażej Wołoszyn 7:3 (78:41)
13. Łukasz Kokott, Damian Wojczyński, Szymon Rząd, Adrian Kocur (NS) 6:3 (84:44)
14. Michał Nowak, Dawid Zachmyc, Franciszek Lignowski, Arkadiusz Hajost 7:3 (91:47)
15. Paweł Szkudlarek, Piotr Kupczyk, Michał Menz, Błażej Wołoszyn 5:5 (96:52)
16. Paweł Kozłowski, Arkadiusz Graczyk, Damian Wojczyński, Arkadiusz Hajost 7:3 (103:55)

*****

TSŻ SCHOENBERGER TORUŃ – AUTOJAZDA MUSTANG ŻOŁĘDOWO: 83-72

TSŻ SCHOENBERGER TORUŃ: 83
11. Jakub Sawiński (2*,3,4,3,1) 13+1
12. Jakub Kościecha (3,3,2,3) 11
13. Karol Krajewski (w,-,-,-) 0
14. Arkadiusz Szymański (w,2*,3*,1,3*) 9+3
15. Borys Wojciechowski (4,2*,4,2*,4) 16+2
16. Kosma Syrkowski (3*,3*,4,w) 10+2
17. Filip Kowalski (4,4,2,1) 11
18. Fryderyka Wojciechowska (2) 2
19. Marcel Krzykowski (3*,4,4) 11+1
20. NS

AUTOJAZDA MUSTANG ŻOŁĘDOWO: 72
1. Jakub Kuś (1,1,2,1) 5
2. Radosław Morawiak (4,4,w,4,2*) 14+1
3. Maciej Stefański (3,2,1,3) 9
4. Marcin Szymański (4,4,3,4) 15
5. Sebastian Morawiak (2,1,3*,2) 8+1
6. Zuzanna Klett (-,1,1,4,1) 7
7. Arkadiusz Pilarski (1,-,-,2,3) 6
8. Arkadiusz Słysz (2) 2
9. Marcel Świątkowski (2,1,3) 6
10. NS

BIEG PO BIEGU:
1. Filip Kowalski, Kosma Syrkowski, Marcel Świątkowski, Arkadiusz Pilarski 7:3 (7:3)
2. Radosław Morawiak, Jakub Kościecha, Jakub Sawiński, Jakub Kuś 5:5 (12:8)
3. Marcin Szymański, Maciej Stefański, Karol Krajewski (W), Arkadiusz Szymański (W) 0:7 (12:15)
4. Borys Wojciechowski, Kosma Syrkowski, Sebastian Morawiak, Zuzanna Klett 7:3 (19:18)
5. Filip Kowalski, Marcel Krzykowski, Maciej Stefański, Marcel Świątkowski 7:3 (26:21)
6. Radosław Morawiak, Jakub Kościecha, Borys Wojciechowski, Sebastian Morawiak 5:5 (31:26)
7. Marcin Szymański, Jakub Sawiński, Arkadiusz Szymański, Jakub Kuś 5:5 (36:31)
8. Kosma Syrkowski, Marcel Świątkowski, Filip Kowalski, Zuzanna Klett 6:4 (42:35)
9. Marcel Krzykowski, Arkadiusz Szymański, Jakub Kuś, Radosław Morawiak (W) 7:2 (49:37)
10. Jakub Sawiński, Marcin Szymański, Jakub Kościecha, Maciej Stefański 6:4 (55:41)
11. Zuzanna Klett, Sebastian Morawiak, Fryderyka Wojciechowska, Filip Kowalski 3:7 (58:48)
12. Borys Wojciechowski, Maciej Stefański, Arkadiusz Pilarski, Kosma Syrkowski (W) 4:5 (62:53)
13. Radosław Morawiak, Jakub Sawiński, Sebastian Morawiak, Arkadiusz Szymański 4:6 (66:59)
14. Marcin Szymański, Jakub Kościecha, Borys Wojciechowski, Jakub Kuś 5:5 (71:64)
15. Marcel Krzykowski, Arkadiusz Szymański, Arkadiusz Słysz, Zuzanna Klett 7:3 (78:67)
16. Borys Wojciechowski, Arkadiusz Pilarski, Radosław Morawiak, Jakub Sawiński 5:5 (83:72)