Po 15 marca w pojazdach Miejskiego Przedsiębiorstwa Miejskiego we Wrocławiu, pojawią się materiały promujące wrocławski klub. Jak informuje nas klub, emitowane będą filmiki o rozpoczęciu sezonu ligowego, które mają zachęcić mieszkańców Wrocławia do przyjścia na domowe mecze Aquapark Szarży Wrocław. Dodatkowo pasażerowie spółki MPK, będą mogli napotkać na specjalne przygotowane plakaty.

Niezmordowany w swoich działaniach prezes Aquapark Szarży Wrocław przekazał nam następujące informacje: Wracamy do tematów i pomysłów, które mieliśmy już w głowach rok temu. Teraz mamy już wszystko zaplanowane i z większym spokojem przygotowujemy się do tego wszystkiego. Dzięki współpracy z MPK Wrocław, będziemy mogli trafić do 200 tysięcy pasażerów dziennie. Jest to dla nas znakomita reklama.

Kolejnym takim naszym marzeniem jest oklejenie kilku autobusów z grafiką związaną z naszym klubem. Ogromnie wierzę w to, że takich autobusów doczekamy się we Wrocławiu – mówi nam Adrian Kocur.

Czy klub planuje jeszcze jakieś dodatkowe formy reklamy? Jak najbardziej tak. Mamy wokół siebie partnerów, gdzie dziennie przewija się bardzo dużo ludzi lub też mają duże zasięgi w mediach społecznościowych. Jesteśmy już po rozmowach i będziemy dużo bardziej widoczni w samym mieście. Zresztą to bardzo miłe, gdy ludzie widzą nas na mieście w klubowej odzieży i pytają czym jest ta Szarża, ale również są już tez i tacy, którzy nas kojarzą lub przychodzili w poprzednim sezonie na zawody. – kończy z uśmiechem swoją wypowiedź prezes Aquaparku Szarży Wrocław