Przed nami 7, ostatnia kolejka rundy jesiennej sezonu 2021/2022, która zostanie rozegrana w najbliższą sobotę 6.XI.2021r Moimi typami najciekawszych spotkań, mających również wpływ na układ tabeli ligowej są, dwa mecze gnieźnieńskich drużyn. Zaczynamy:

Mecz nr.1
To Spotkanie ostatniej drużyny rozgrywek , dla mnie kandydata nr 1 do spadku z Superligi LKS-u Gąsawa z drużyną toruńskiego Pomorzanina. Faworytem tego meczu jest Pomorek i nie liczę na inny wynik , niż zwycięstwo v-ice lidera rozgrywek.

Mecz nr.2
To pierwsze z dwóch zapowiadanych przeze mnie najciekawszych spotkań tej kolejki. Start 1954 Gniezno , 5 drużyna rozgrywek i czująca na swych plecach oddech lokalnego rywala ,Stelli zmierzy się z trzecią drużyną rozgrywek AZS-em AWF-em Poznań. O ile hipotetyczna przegrana Akademików nie zmieni ich miejsca w tabeli ligowej. To zwycięstwo Startu pozwoli mu pozostanie w grze o miejsce 4.

Mecz nr 3
AZS Politechnika Poznańska – Grunwald Poznań Grunwald jest faworytem tego spotkania tylko tyle i aż tyle…

Mecz nr 4
To drugie, awizowane prze zemnie jako najciekawsze spotkanie tej kolejki Warta Poznań 4 drużyna rozgrywek ,podejmuje Feniksa Superligi ,Stellę Gniezno , drużynę zajmującą 6 miejsce w tabeli. Te drużyny dzielą tylko dwa punkty. To jednak będzie najciekawsze spotkanie tej kolejki ligowej. Tak jak zawsze to tylko przedmeczowe rozważania .Jak będzie ? Okaże się po zakończeniu spotkań.

Mariusz Stypczyński

Fotografia autor tekstu