Już jutro, w piątek 14 kwietnia na „Jancarzu” but.pl Stal Gorzów będzie podejmował ekipę ZOOleszcz GKM-u Grudziądz.

Stalowcy nieznacznie przegrali swój pierwszy pojedynek w Toruniu. Goście po wyrównanym meczu i świetnej postawie Nickiego Pedersena zremisowali z Włókniarzem Częstochowa. Wydaje się, że faworytem piątkowego meczu będą gospodarze, którzy desygnują najmocniejszy obecnie skład.

Po stracie niekwestionowanego lidera Gorzowianie bardzo dobrze pokazali się jako drużyna i dzielnie do ostatniego biegu stawiali czoła Torunianom. Jeśli odpalą ich największe armaty – Szymon Woźniak, Martin Vaculik oraz Anders Thomsen to gospodarze ten mecz powinni wygrać.

Stanisław Chomski do boju desygnował sprawdzony w pierwszym spotkaniu skład.

Z kolei Janusz Ślączka od razu zareagował na słabszy występ w pierwszym eczu Mateusza Szczepaniaka. Pod numerem 4 w składzie gości znalazł się pauzujący w pierwszej rundzie spotkań Norbert Krakowiak. Czy to on okaże się „języczkiem u wagi” i przechyli szalę zwycięstwa na korzyść GKM-u? Podstawowy warunek jest taki, iż liderzy przyjezdnych: Max Fricke, Gleb Czugunow i Nicki Pedersen muszą zapewnić swojej drużynie zdobycz dwucyfrową.

Jeśli obie drużyny zaprezentują formę z pierwszego meczu czeka nas interesujące i emocjonujące widowisko.

Miejmy nadzieję, iż zapowiadane w naszym kraju na piątek opady deszczu nie storpedują rozegrania tego spotkania. Przewidywane opady w Gorzowie to 0,1 mm. (za yr.no)

Zapowiadane składy:

ebut.pl Stal Gorzów
9. Szymon Woźniak
10. Oskar Fajfer
11. Martin Vaculik
12. Wiktor Jasiński
13. Anders Thomsen
14. Oskar Paluch
15. Mateusz Bartkowiak

ZOOleszcz GKM Grudziądz
1. Frederik Jakobsen
2. Max Fricke
3. Gleb Czugunow
4. Norbert Krakowiak
5. Nicki Pedersen
6. Kacper Pludra
7. Kacper Łobodziński

Początek meczu: piątek 14 kwietnia br., godz. 18:00. Transmisja Eleven Sports 1